Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Ubezpieczenie turystycznie?

marika

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Czy jadać za granicę wykupujecie ubezpieczenie turystyczne? Czy takie ubezpieczenie jest obowiązkowe?

kaciek

Debiutant

**

0  

Obowiązkowe nie jest, ale warto. Oczywiście głównie dlatego, ze daje dużo więcej możliwości niż karta EKUZ. No i pokrywa koszty leczenia poza UE w przeciwności do EKUZ bo ona działa tylko w Unii.

marika

Debiutant

**

0  

No dzięki za odpowiedz, to samo przeczytałam na Wakacyjnej Polisie. Okazało się, że koszty takiego ubezpieczenia nie są duże i wykupiłam. Ale zastanawiam się czy jak je mam to po kartę EKUZ też musze jechać?

kaciek

Debiutant

**

0  

Teoretycznie nie musisz, ale ona jest darmowa i z tego co wiem wyrabiana ma miejscu, wiec nic nie szkodzi że będziesz ja również posiadać. Ja zawsze mimo wszystko mam dwa ubezpieczenia.

marika

Debiutant

**

0  

Ok to w takim razie skorzystam z Wakacyjnej Polisy i tam wybiorę ubezpieczenie i jeszcze udam się po kartę. Kiedyś mówiono, że przezorny zawsze ubezpieczony, więc może coś w tym jest. A czy jeśli bedę korzystała z pomocy medycznej to które ubezpieczenie okazywać?

kaciek

Debiutant

**

0  

Ja okazuje zawsze najpierw EKUZ, jeśli nie ma problemów to ok. A jak coś tam się komuś nie podoba to ubezpieczenie prywatne. Ważne żeby miec, koszty nie są duże a zawsze to bezpieczeństwo. I tu nie tylko o leczenie za granicą chodzi.

marika

Debiutant

**

0  

No tak. Ok już wszystko wiem. Dobrze, że znalazłam tą Wakacyjną Polise i jednak kupiłam to ubezpieczenie. Mam jednak nadzieje, ze nie będę musiała korzystać.

Mateo 77

Użytkownik

0  

Faktycznie, to bardzo pomocna sprawa. Jeśli jednak zależy Wam też na bezpiecznym przewiezieniu towarów, to od razu powinniście zastosować takie rozwiązania jak http://www.az-cases.pl W ten sposób będziecie w stanie uniknąć wielu problemów, przekonajcie się.

Marcellina

Debiutant

**

0  

Nie jest obowiązkowe, jednak ja na Twoim miejscu bym sobie takie wykupiła.

veter

Debiutant

**

0  

Jeżeli chodzi o wszelkie ubezpieczenia to najlepiej jednak jest wykupywać jest po pierwszym rozeznaniu ofert firmy ubezpieczeniowych. W tym celu warto skorzystać z rankingów takich jak ten https://przewodnikubezpieczeniowy.pl/. Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS