Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Sklep ogrodowy

Poraniedzial

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Podobno Wood and play proponuje najlepszy sprzęt ogrodowy jaki znajdziecie. Z tego co widzę to ofertę mają bardzo szeroką.

W tym kraju można być tylko pijakiem lub bohaterem. Normalni ludzie nie mają tu nic do roboty.

Dominik33332

Debiutant

**

0  

Ja ostatnio byłem w sklepie ogrodowym i zrobiłem bardzo dobre i bardzo fajne zakupy.

Patron

Użytkownik

1  

A w zasadzie to o jaki sprzęt ogrodowy chodzi? Jakieś narzędzia, czy meble??

https://eurotexpoland.pl/ - najlepsze rozwiązania w dziedzinie taśm transportujących i pasów napędowych!

Elsa87

Debiutant

**

0  

Znajoma ma duży sklep ogrodowy, a dokładniej kwiaciarnię - szuka sklepu, w którym kupi nowe wejściowe bramy przesuwne w Poznaniu - ktoś ma do polecenia jakiś obiekt?

bladosz11

Użytkownik

0  

Ja czasami rzeczy ogrodnicze również kupuję w sklepach internetowych,a le to dość rzadko gdyż niestety ale mam mały ogródek. Jeżeli już mam coś kupić to przede wszystkim sugeruję się tym czy dany sklep ma płatności online cashbill ponieważ wiem,że ten system należy do najbardziej bezpiecznych. Po prostu jak płacę w sieci to mam pewność, że jest to wykonywane bezpiecznym kanałem.

fenkuł

Użytkownik

1  

Wysokiej jakości narzędzia ogrodowe typu kosiarki, pilarki, dmuchawy do liści, glebogryzarki, myjki ciśnieniowe etc. ma STIGA - https://www.stiga.pl/ . Zachęcam Cię do sprawdzenia ich asortymentu. Ja mam kilka lat ich kosiarkę i jest niezawodna!

powlowski.josue

Debiutant

**

0  

A ceny są atrakcyjne?

monikabert90

Najlepszy

0  

Ja z kolei najchętniej zakupy do mojego ogrodu robię w sklepie internetowym Euro Ogród. Mają tam bardzo szeroki asortyment i niewygórowane ceny. Kupuje tam między innymi nawozy, narzędzia ogrodnicze, a nawet meble. Polecam się rozejrzeć, naprawdę warto Wink

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS