Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Ubezpieczenie zdrowotne

Jota

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Wydaje mi się, że najlepiej będzie, jeżeli zainteresujesz się na początku tym artykułem: http://www.digest.com.pl/prywatne-ubezpieczenie. To powinno ci nieco rozjaśnić temat. Trzeba mieć na uwadze to, że wybór polisy nie zawsze jest łatwy i warto wcześniej wszystko odpowiednio przeanalizować, by nie żałować później podjętej decyzji. Na pewno warto skupić się na sprawdzonych towarzystwach ubezpieczeniowych, które nie budzą absolutnie żadnych obaw co do rzetelności.

saksarw

Debiutant

**

0  

Ja tak samo przy wyborze swojego ubezpieczenia korzystałem z takiego rankingu: http://www.ubezpieczeniaonline.pl/rankin...cie/0.html - naprawdę go polecam bo moim zdaniem jest to mega przydatne narzędzie dla każdego kto chce mądrze wybrać.

lorka

Debiutant

**

0  

Według mnie ubezpieczenia są bardzo ważne dlatego jeżeli nie masz warto się tym jak najszybciej zainteresować. Ja polecałabym Ci zajrzeć do nich http://www.viennalife.pl/ bo mają sporo fajnych ofert. Myślę, że znajdziesz tam coś odpowiedniego Smile

titiu3

Debiutant

**

0  

Takie ubezpieczenie zdecydowanie warto mieć Wink

KarWitka

Debiutant

**

0  

Ubezpieczenie zdrowotne to bardzo ważna rzecz jeśli chcemy mieć jakąkolwiek opiekę medyczną w naszym kraju. Nawet posiadanie ubezpieczenie nie sprawia, że szybko i bezpłatnie jesteśmy leczeni, ale bez ubezpieczenia jest jeszcze gorzej.

Entonop

Debiutant

**

0  

Fakt, to ważna rzecz, ale często studenci są ciągle ubezpieczeni przez swoich rodziców, więc nie ma się czym martwić Smile

Łysolek

Debiutant

**

0  

Zgadzam się ubezpieczenie zdrowotne to bardzo ważna rzecz, ale moim zdaniem warto również się ubezpieczać dodatkowo. Ja jako zapalony fan narciarstwa, ostatnimi czasy rozglądam się za jakąś polisą narciarską, znalazłem nawet już stronkę www.ubezpieczeniaonline.pl/narciarskie/0.html i wygląda ona bardzo ciekawie. Co w ogóle myślicie o korzystaniu z porównywarek internetowych na przykład w zakresie ubezpieczenia

NiedzielskaD

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem porównywarki internetowe są bardzo fajną opcją. W szybki i łatwy sposób można porównać oferty różnych firm. Co do samego ubezpieczenia to warto je mieć. Student jest ubezpieczany przez swoich rodziców w zakładzie pracy co jest bardzo dobrą opcją. Wybierając się w góry na narty lub snowbord warto sobie jednak wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

puncjuszPilat

Debiutant

**

0  

Ubezpieczenie zdrowotne to bardzo ważna kwestia, każdy powinien być ubezpieczony.

Igor88

Debiutant

**

0  

No tak, tylko z kogo usług skorzystać? Jest wiele firm, ale też wiele firm oszukuje.
    ____
    http://fachowieczokolicy.pl/

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS