Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Ubezpieczenie zdrowotne

Mormont

Harpagan

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Mógłbyś ktoś opisać jak to z tym jest?
    Kiedy otrzymam legitymacje, mam dostęp do darmowej służby zdrowia, czy trzeba jakąś składkę opłacić itd?
    I mam się legitymować ewentualnie na legitymacje, czy dalej na kartkę czipową NFZ?

gdynia

Parlament Studencki

29  

Nie no, uczelnia nie opłaca Ci składek NFZ, składki płacą Twoi rodzice (zobowiązuje ich do tego umowa o pracę) lub Ty, jeśli pracujesz na umowę o pracę.
    A jeśli chodzi o to czym się legitymować, to kartą chipową, ale wiem, że ostatnio wprowadzili możliwość identyfikacji nr PESEL, więc nie wiem, czy ta karta będzie potrzebna (nie chodzę do lekarza, więc w sumie nie sprawdzałem) Smile

pina6

Użytkownik

3  

co w przypadku gdy student nie ma ubezpieczenia (tata nie żyje , a mama nie pracuje i obecnie nie może zarejestrować się w Urzędzie Pracy )czy jest możliwość ubezpieczenia przez uczelnie ? jak tak to gdzie się udać ?

lombego

Debiutant

**

0  

Jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie to ja mogę wam polecić tego ubezpieczyciela: http://www.ubezpieczeniaonline.pl/na-zyc...al/11.html - moim zdaniem oferta ta jest jak najbardziej opłacalna i solidna. Można mieć pewność, że w razie wypadku będziemy mieć wsparcie.

cichko

Debiutant

**

0  

A jeśli chodzi o ubezpieczenie nieruchomości, hestia jest dobrym wyborem? Trafiłem w sieci na taką oto ofertę tego ubezpieczyciela: https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/o...nia-hestia doradźcie proszę czy jest to opłacalna oferta.

Maryleczka15

Debiutant

**

0  

Hestia ? Raczej drożyzna... Bardziej skłaniałabym się do wyboru Warty albo PZU. Jednak wolę być ubezpieczona w dużej i znanej ubezpieczalni.

emsrasz

Debiutant

**

0  

Ja znam taką oto porównywarkę do tego typu ubezpieczeń: https://rankomat.pl/ - moim zdaniem są to naprawdę fajne stronki, z których nie skorzystać to wydawanie niepotrzebnie swoich pieniędzy.

rowero3

Debiutant

**

0  

Co to ma do rzeczy? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Życie tka się tylko raz. Nic nie można powtórzyć.

otra

Debiutant

**

0  

korzystacie z ubezpieczeń na wyjazdy? chodzi mi o takie ubezpieczenie na 2-3 dni

Kosmitka

Debiutant

**

0  

Masz dostęp do darmowej służby zdrowia. Dla własnego bezpieczeństwa powinieneś się jednak dodatkowo ubezpieczyć w http://www.viennalife.pl/ W przypadku choroby czy wypadku nie zawsze możesz liczyć na sprawną pomoc państwa. Dodatkowe ubezpieczenie to gwarancja, że w nagłej sytuacji nie zostaniesz sam.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS