Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Tłumaczenia ekonomiczne

victoria1

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Szukam godne polecenia tłumaczenia ekonomiczne . Podobno to biuro należy do najlepszych w Krakowie (y)

jjusti188

crazy89

0  

Skoro tak, to możesz skontaktować się z biurem tłumaczeń www.berligo.com . Wykonują oni tłumaczenia w najróżniejszych językach, w tym w: niderlandzkim, norweskim, portugalskim, fińskim, duńskim, szwedzkim, słoweńskim, greckim, litewskim, ukraińskim, bułgarskim, chorwackim i wielu jeszcze innych. Do każdego zlecenia podchodzą z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, dokładnie analizując treść.

Tyrion93

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja korzystam z oferty http://tlumacz.dansk-polsk.pl/ . W razie potrzeby przekładania dokumentów urzędowych Pani Ciesielska ma uprawnienia tłumacza przysięgłego, więc wszystko załatwiam w jednym miejscu. Wszystko wysyłamy online a odbieramy od kuriera.

dorisiaaa

Debiutant

**

0  

Ja ze swojej strony mogę polecić biuro tłumaczeń z Krakowa - Translation Cafe - 12 629 07 12 - tu numer telefonu. https://www.translationcafe.pl/ Wykonują wszystkie tłumaczenia i ustne i pisemne i przysięgłe, mają te wszystkie certyfikaty.

werkyz

Użytkownik

0  

Polecam współpracę z http://www.hiszpanskiego.com

artur123

Debiutant

**

0  

Hej. W ostatnim czasie potrzebowałem zrobić sporo tłumaczeń z języka angielskiego. Znajomy polecił mi stronę tłumaczenia z języka angielskiego online z której skorzystałem i jestem naprawdę zadowolony dlatego serdecznie polecam każdemu kto potrzebuje szybko coś przetłumaczyć.

stalowa

Użytkownik

Status: Online

0  

Należy wiele rzeczy brać pod uwagę, zlecając tłumaczenia. Zlecaliśmy tłumaczenia wielu biurom, jednakże to Focus Tłumaczenia okazało się najlepszym biurem. Wykonali zlecenie najszybciej, cena była bardzo korzystna, jak również jakość tłumaczenia była bardzo wysoka.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2019 20:56 przez stalowa.

porox

Debiutant

**

0  

Dziękujemy za udostępnienie

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS