Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Ulotka restauracji.

annju

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Potrzebuję kilku porad odnośnie zaprojektowania fajnej ulotki do restauracji. Trochę poczytałam na profesjonalnych portalach dla restauratorów np. Unilever: https://www.unileverfoodsolutions.pl/Akt...mocje.html że ulotki restauracji mają nam pomóc dotrzeć do jak największej liczby osób, które nie znają jeszcze naszej firmy jak również zachęcenie danej osoby do wykonania ściśle określonej czynności np. przyjścia na kolację. Jak zatem powinna wyglądać dobra ulotka aby was zainteresowała?

gastronomik

Debiutant

**

0  

Ja ostatnio robiłam ulotkę, w której musiałam ładnie zaprezentować piece do pizzy przelotowe i powiem szczerze, że to było niezłe wyzwanie z którego wyciągnęłam następujące wnioski: najważniejsze są ładne zdjęcia i projekt graficzny. Tak naprawdę mało kto czyta tekst zamieszczony na ulotce, może tylko najważniejsze informacje, dlatego takie warto jakoś wyróżnić. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam Smile

k-jag

Debiutant

**

0  

Nie jest to niestety moja mocna strona... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

Różne rzeczy są możliwe w społeczeństwie rozwiniętego kapitalizmu.

Jola1998

Użytkownik

0  

Moim zdaniem taka ulotka powinna przykuwać uwagę kolorystycznie, ale także w jasny sposób komunikować odbiorcy, czym się reklamowana firma zajmuje. Piszesz, że to restauracja, to tym bardziej wypisane musisz mieć same atuty. zobacz sobie inne przykłady, może stronę restauracji ROAD AMERICAN, może Cię na coś naprowadzi. Ta restauracja jest klimatyczna i od razu sie wyróżnia.

szemole

Debiutant

**

0  

jak jest fajnie wykonana to czemu nie ?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS