Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
W co obecnie warto inwestować?

filips

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Kosztem inwestowania pieniędzy oczywiście jest trochę doświadczenia, ale jeśli istnieje potrzeba, aby znaleźć pieniądze, aby zwrócić uwagę na tej stronie finhelp-market.pl

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Z inwestowaniem trzeba uważać, żeby czasem nie wpakować się w jakieś bagno. Ciekawych rzeczy o polisolokacie możecie się dowiedzieć na Kinvictus.pl, przeczytacie, czemu lepiej się jej wystrzegać jak ognia.

Teogryd

Debiutant

**

0  

Może warto dać szansę giełdzie kryptowalut Bitcoin ? Czytałem o tym wiele pozytywnych rzeczy.

Dembiso

Użytkownik

0  

Moim zdaniem zdecydowanie zakup mieszkania, nawet na kredyt jest doskonałym wyjściem. Koleżanka przymierza się do zakupu już drugiego w Warszawie upatrzyła sobie takie - http://www.nowebielany2.com/files/wirtua...ie-PC.html ogólnie Grupo Lar bardzo fajnie robi te wirtualne spacery dobrze to wygląda, a samo mieszkanie położone w dobrej części Warszawy wszędzie blisko, bez problemu można wynająć je za większą kwotę, aniżeli kwota kredytu, więc spłaca się w zasadzie samo.

Magdula88

Debiutant

**

0  

Mysle ze kazdy okres jest dobry na inwestycje w nieruchomości. Jeżeli macie podstawy by się tym zająć to gorąco zachęcam. Znajomy już jest współwłaścicielem jednego z warszawskich osiedli. Dużo pomaga im firma Status - zarządzanie wspólnotą mieszkaniową warszawa zarządzająca i administrująca takie miejsca. Zajmuję się także doradztwem i planowaniem działań oraz obsługą prawną, finansową i księgową osiedli i wspólnot. Warto mieć takiego partnera w takim biznesie

sniezynka

Debiutant

**

0  

Nieruchomości to zawsze dobra inwestycja. Myślę, że dobrą opcją mogą też być akcje albo dzieła sztuki.

Konieczko

Debiutant

**

0  

Zawsze warto inwestować w akcje po odpowiedniej analizie

podobacz

Debiutant

**

0  

W takich tematach najczęściej radze się znajomych. I trzeba powiedzieć, że bardzo często dobrze na tym wychodzę Smile

Nagle przyszło mi do głowy, że nie mam apetytu, bo brak we mnie literackiego realizmu. Wydało mi się, że sam stałem się częścią jakiejś źle napisanej powieści.

Agusiek55

Debiutant

**

0  

Temat jest bardzo szeroki i pole do popisu jest ogromne. Najlepiej coś na czym się znacie ale to też niekoniecznie bedzie najlepszy wybór. Ja zastanawiam się nad funsuszami inwestycyjnymi ze stronki http://www.viennalife.pl/ wygląda to całkiem przyzwoicie i jest szasna na spory, a przede wszystkim bezpieczny zarobek. Polecam zaznajomić sie z tematem jeżeli myślicie o inwestycjach

monikakrauze90

Debiutant

**

0  

Ja myślę, że warto zainwestować w numizmaty lub antyki.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS