Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
W co obecnie warto inwestować?

VasT

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Myślę, że w Internecie z całą pewnością znajdą się sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym Wink Warto trochę samodzielnie poszperać.

Nadal odpycham od siebie ludzi, zanim będą mieli okazję, żeby mnie zranić albo rozczarować.

fenkuł

Użytkownik

0  

W krypowaluty też możesz inwestować. Na pewno znasz Bitcoin, Ethereum czy Zcash i co ciekawe - wiele osób samodzielnie "kopie" je i wydobywa w sieci. Trochę to skomplikowany proces ale ma duży potencjał i w przypadku wydobycia, niezbędne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu, o dużej mocy obliczeniowej. Oferuje go m.in. http://cyfrowakopalnia.pl/ . Ktoś ma doświadczenie w inwestowaniu w wirtualną walutę?

evka1

Użytkownik

0  

Najlepiej inwestować w nieruchomości. To jest podstawa. W dzisiejszych czasach tylko taka inwestycja jest pewna. Tutaj https://www.eurostyl.com.pl/idea.html sobie zerknijcie. Takie mieszkanie gdańsk oliwa na pewno będzie można szybko wynająć, ale nie tylko. W razie potrzeby można je spieniężyć i na tym nie stracić.

blanka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Zdecydowanie! Inwestycja w mieszkania, to strzał w 10! Tutaj http://oliwski-park.pl sprawdźcie sobie ofertę. Osiedle Oliwski Park, to miejsce wyjątkowe. Lokalizacja jest bardzo dobra. Wszędzie szybko można szybko dotrzeć.

cukierek

Debiutant

**

0  

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc...

Nagle czułam. Czułam wszystko.

aeriss

Debiutant

**

0  

W maslo i zurawine.

Adept

Debiutant

**

0  

Mozliwosci jest naprawde wiele. Niestety te bardziej sprawdzone mozna policzyc na palcach jednej reki. W internecie jest sporo roznego rodzaju firm oferujacych "gruszki na wiezbie" starajacych sie naciagnac na dosc duze pieniadze innych ludzi. Osoba starsza moze byc dla nich bardzo latwym celem ale tez mlodzi daja sie zlapac w sidla szybkiej zysku bez wysilku. Nie tedy droga. Trzeba postawic na cos konkretnego. Warto zainteresowac sie gielda. Nawet w bankach oferujacych konta dla biznesu mozna znalezc oferte wynajecia maklera - https://www.eliteprivatebanking.pl/#/pom...maklerskie Wlasnie, pozostaje kwestia oddania pieniedzy w doswiadczone rece i postawienie na staly wzrost wartosci naszych oszczednosci .. niz szybki skok ktory zakonczy sie bolesnym upadkiem.

Martin33

Debiutant

**

0  

Niestety, nie będę w stanie pomóc. Niezbyt jest to moja dziedzina wiedzy...

Gdy się ucieka, ucieka się jak wilk. Nigdy po ścieżkach, którymi się kiedyś chodziło.

dominik4543

Debiutant

**

0  

Teraz to trudno jest doradzić według mnie.

taylorka

Debiutant

**

0  

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, tym bardziej, że można grać zarówno na spadki jak i wzrosty

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS