Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Witkarrek

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Teraz to już tylko robi się w nowoczesnym stylu. Mi również taki styl bardzo przypadł do gustu. Zresztą zobaczcie sami propozycje łazienek i mebli łazienkowych w sklepie https://krzemien.com.pl Proponują oni bardzo eleganckie i trwałe wyposażenia łazienkowe

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

Niekoniecznie, nowoczesny styl nie jest dla wszystkich. Ja lubię klasykę i tak też urządziłabym swoje mieszkanie.

ronno

Użytkownik

0  

Swoje wnętrza urządzaj tak jak Tobie się podoba, mniej kieruj się tym co "jest modne". Często wnętrzu można nadać niepowtarzalnego charakteru dodając jakieś oryginalne dodatki, mogą to być nawet jakieś własnoręcznie zrobione dekoracje DYI. Sporo inspiracji na takie drobiazgi znajdziesz na tej stronie.

Mateo 77

Użytkownik

0  

Teraz bardzo modne są szklane elementy. Tyczy się to zarówno pomieszczeń biurowych, jak i mieszkalnych. Wystarczy sprawdzić takie firmy jak Republika Szkła i ich ofertę http://www.republikaszkla.pl/system/kabi...e-szklane/ by samemu się przekonać, że wygląda to naprawdę dobrze. Pomyslcie o tym, by wprowadzić takie innowacje też u Was w domu.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2018 16:49 przez Mateo 77.

sówka

Użytkownik

0  

Szklane meble ok, ale do kuchni ja bym jednak nie zaryzykowała takiego patentu ;p tu sie stuknie tam sie stuknie i wiadomo... Zreszta teraz z tego co ostatnio zauwazylam w kuchni rzadzi styl na meble systemowe. Kolezanka nawet ostatnio skonczyla wreszcie remont i zamontowali jej piekna, biala kuchnie. Robila na wymiar chyba w salonie agaty. Kuchnia jest przede wszystkim bardzo przejrzysta, uporzadkowana - wyglada doslownie jak z katalogu.

trambo

Debiutant

**

0  

Jeśli chodzi o mnie, to bardzo podobają mi się wystroje w stylu skandynawskim. W internecie można znaleźć wiele pomysłów na aranżacje tego typu. Podczas remontu zwróć uwagę na wybór materiałów i akcesoriów. Mi znajomy polecił płytki drewnopodobne od https://www.ekspercilazienek.pl/plytki-drewnopodobne i okazało się, że to był strzał w dziesiątkę.

wegom

Debiutant

**

0  

Ja również lubię łazienki minimalistyczne, bez zbędnych dodatków.Wychodzę z założenia że im mniej tym lepiej. Do takiego stylu bardzo fajnie pasuje
    chromowana bateria prysznicowa , wpasowuje się w nowoczesny design co mnie nie dziwi bo taka bateria prysznicowa naprawdę ładnie się prezentuje Wink

NatKA.1

Debiutant

**

0  

Zdecydowanie w jakimś nowoczesnym a zarazem pięknym! Ja mam u siebie w domu płytki imitujące kamień z http://plytki-podlogowe-imitujace.pl/ i je po prostu uwielbiam! Są bardzo solidne a do tego świetnie się prezentują Smile

Jola1998

Użytkownik

0  

Nie znam się na stylach , wszystko co wybieram dla siebie, to na podstawie wyrobionego gustu. Nie zawsze jest on może trafny, ale wybieram tylko to, co mi się podoba i będzie mnie zadowalało przez długi czas. Jedynie wiem że nie chciałabym stylu skandynawskiego, w ogóle mi nie odpowiada ta kolorystyka i zastosowane rozwiązania. Aktualnie poszukuję dobrego producenta armatury łazienkowej i rozważam markę Duravit https://mo.design/marki-producenta/duravit/ . Podoba mi się minimalizm ich produktów, a Wy co o ich sądzicie? Nadają się do nowoczesnego wnętrza?

fista

Użytkownik

0  

ja natomiast kierowałam się stylem i sporo inspiracji kolorystycznych zaczerpnęłam z serii farb dulux easycare kuchnia i łazienka. na motyw przewodni wybrałam ciemnyszary w połączeniu z bielą. wykończenie ścian jest matowe, natomiast meble w połysku. taki kontrast genialnie się prezentuje

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS