Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
wakacje studenckie 2013

annakloze

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

SUMMER PARTY CAMP - Bułgaria, Grecja, Eurotrip, Chorwacja, Hiszpania - wakacje studenckie 2013!

Organizatorzy największych wyjazdów studenckich w Polsce zapraszają do
    zapoznania się z ofertą obozów studenckich 2013!

Szczegółowych informacje o ofertach znajdziesz na stronie: http://www.summerpartycamp.pl

Jedź z nami na majówkę do Bułgarii, Grecji, Chorwacji, Hiszpanii, lub na wielki 11 dniowy EUROTRIP do Hiszpanii (Barcelona, Lloret de Mar), Włoch (Mediolan, Rzym, Wenecja), Francji (Nicea, Grasse, Cannes) i Monaco (Monte Carlo)!
    Podczas tegorocznych wyjazdów - Summer Party Camp przewidzieliśmy tysiące miejsc dla uczestników z całej Polski i Europy!

NASZE WYJAZDY TO:
    GRECJA - ZAKYNTHOS we Wrześniu 1 termin
    HISZPANIA - LLORET DE MAR we Wrześniu 2 terminy
    CHORWACJA - NOALJA (WSYPA PAG-ZRCE) + DUG UVALA (ISTRIA) W Lipcu, Sierpniu i we Wrześniu
    BUŁGARIA - SŁONECZNY BRZEG We Wrześniu i w Sierpniu
    EUROTRIP - WŁOCHY - MONACO - FRANCJA - HISZPANIA we Wrześniu

W planie poza zwiedzaniem i imprezami w takich miast jak Lloret de Mar, Barcelona, Cannes, Monaco z Monte Carlo, Grasse, Nicea Mediolan, Rzym, Wenecja, Pula i Rovinji przewidzieliśmy bardzo bogaty plan rozrywkowy i fakultatywny!

SUMMER Party Camp 2013 to:
    - zwiedzanie i imprezy w takich miastach jak: Lloret de Mar, Barcelona, Mediolan, Rzym, Wenecja, Pula i Rovinji
    - Wielkie INTERNATIONAL PARTY studentów z Polski i Europy!
    - Zniżki studenckie !
    - IMPREZY NA STATKACH i PROMACH DLA KILKUSET OSÓB!
    - Integracja podczas wyjazdów!
    - Szkolenia i zabawy integracyjne na plaży, basenach i w hotelach!

CENA JUŻ OD 749 zł zawiera m.in:
    - Transport
    - Wyżywienie (lub apartamenty z aneksem kuchennym)
    - Imprezy integracyjne lub zniżki do klubów
    Więcej informacji na stronach poszczególnych ofert na stronie http://www.summerpartycamp.pl

*** SPECJALNE ZNIŻKI DLA STUDENTÓW I MATURZYSTÓW !!! ***

UWAGA!
    Nie musisz być studentem aby uczestniczyć w wyjeździe
    - warunkiem koniecznym jest ukończone 18 lat.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY STUDENTÓW Z CAŁEJ POLSKI
    Jeżeli masz ciekawe pomysły na współpracę lub jeżeli chciałbyś zostać koordynatorem naszego wyjazdu, uczestniczyć w specjalnym programie partnerskim, promować wydarzenie wśród swoich znajomych i na uczelni, to nie zwlekaj i skontaktuj się z koordynatorem promocji:
    E-mail: biuro@partycamp.pl

kunoem

Debiutant

**

0  

E to fajnie się na to patrzy interesujące nawet Smile

Zapraszam wraz z moimi dzieciakami na gry przeglądarkowę gdzie można się świetnie bawić - http://najlepsze-gry.pl

kruellademą

Debiutant

**

0  

Niby interesujące, ale ja jakoś nie przepadam za wakacjami z tabunem innych, nieznanych mi ludzi. Szczerze mówiąc to uwielbiam kameralne wypady tylko z moim chłopakiem lub ze znajomymi. W tym roku na weekend majowy pojechaliśmy małą grupką do Zakopanego i zamieszkaliśmy w apartamencie Pastelowy w Zakopanem. Dnie spędzaliśmy na długich wędrówkach po górach, a w nocy piliśmy wino i prowadziliśmy długie rozmowy przy dobrym jedzeniu. Warto tak od czasu do czasu oderwać się od codziennego życia, pojechać gdzieś i wypocząć z najbliższymi.

RobertM3

Debiutant

**

0  

Witam,
    ja w tym roku ruszam na Lubelszczyzne, nigdy tam nie byłem i troche mi wsytdSad zrezerwowałem na 3 dni Hotel Przystań w Lublinie i będe działaćSmile Możecie mi polecić jakieś fajne miejsca w tym regionie, które warto zobaczyć? W planach mam na pewno ZamośćSmile

paulina123

Debiutant

**

0  

Ktoś z was był na tym Camp coś tam? Słyszałam o tym parę razy, ale nigdy nie poznałam nikogo, kto byłby na takim obozie

Fozik

Debiutant

**

0  

Dokładnie, też bym z chęcią usłyszał jakieś opinie odnośnie tej imprezy, bo się dość intensywnie reklamują na forach, ale jakoś nie ma za bardzo reakcji ze strony uczestników. W tym roku natomiast robimy ze znajomymi własny wyjazd do tego apartamentu Malaga Zakopane. To było bardzo dobre rozwiązanie, bo będziemy mieli do swojej dyspozycji tak naprawdę sporej wielkości mieszkanie wraz z kuchnią. Coś czuję, że wieczorami będą tam niezłe imprezy.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS