Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

blyskotka

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

2  

A czy interesujecie się Afryką? Dla mnie to jest wspaniały kontynent i bardzo ciekawi mnie ich kultura i historia. Także sztuka, dlatego upodobałam sobie blog http://rzezbyafrykanskie.pl/. Można znaleźć tam dużo ciekawych informacji.

blyskotka

Zaawansowany Użytkownik

2  

A czy interesujecie się Afryką? Dla mnie to jest wspaniały kontynent i bardzo ciekawi mnie ich kultura i historia. Także sztuka, dlatego upodobałam sobie blog http://rzezbyafrykanskie.pl/. Można znaleźć tam dużo ciekawych informacji.

angielskiflu

Debiutant

**

0  

Wakacyjne wyjazdy za granicę są atrakcyjnym sposobem spędzenia tego czasu, które może dostarczyć wielu cennych doświadczeń. Jednak, żeby w pełni z niego skorzystać, warto dysponować dobrą znajomością języka angielskiego. Jeżeli nie czujesz się pewnie ze swoimi umiejętnościami, warto nad nimi popracować, np. z pomocą jakiegoś kursu.

angielskiflu

Debiutant

**

0  

Wakacyjne wyjazdy za granicę są atrakcyjnym sposobem spędzenia tego czasu, które może dostarczyć wielu cennych doświadczeń. Jednak, żeby w pełni z niego skorzystać, warto dysponować dobrą znajomością języka angielskiego. Jeżeli nie czujesz się pewnie ze swoimi umiejętnościami, warto nad nimi popracować, np. z pomocą jakiegoś kursu.

Fiolka82

Debiutant

**

0  

Na wakacje w Góry Świętokrzyskie!

australiavisa12

Debiutant

**

0  

want to travel china?

roman22

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem każdy człowiek chciałby spędzić wakacje w bardzo dobrym miejscu.Sam na przykład zdecydowałem się że w tym roku pojadę na wczasy do https://www.foxbootcamp.pl .

aroo79

Debiutant

**

0  

Ostatnio zacząłem szukać miejsca na wakacje i trafiłem na https://hotlot.pl są tutaj opisywane miejsca , transport i inne rzeczy związane z turystyką. Bardzo pomocna strona Smile. Jeśli ktoś wybiera się na wakacje to warto zobaczyć bo Ja co rok gdzieś jadę ale o kilku rzeczach nie wiedziałem.

Violetteczka

Debiutant

**

0  

Afryka niesamowicie klimatyczna, marzę o rejsie po NiluSmile

moen.cameron

Debiutant

**

0  

Na pewno skorzystam też z zawartych informacji zamieszczonych na tym temacie. Też mam kilka miejsc do zwiedzenia, które chcę zacząć realizować. Na pewno zwiedzę jezioro nad tucznem. Podobno bardzo atrakcyjne miejsce do relaksu.

tuczno jezioro

Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2020 15:08 przez moen.cameron.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS