Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

randbotono

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

ja się wybieram z Party Camp we wrześniu na Ibizę Smile

Dembiso

Użytkownik

0  

Na Ibizie miałem okazję być raz w życiu i powiem szczerze, że mnie jakoś miejsce nie urzekło, ale opinie są podzielone. W tym roku troszkę skromniej wynajmujemy z ludźmi z roku 2 apartamenty w Koszalinie bardzo fajna opcja - http://apartamentyogrody.pl/apartamenty/ od połowy sierpni, także jak ktoś będzie można zrobić jakąś grubszą imprezę.

Kantynk4

Debiutant

**

0  

Ja te wakacje spędzam głównie na pracy, jakoś tak 60 godz w tygodniu Tongue wolny czas poświecam na siłownie i spotkania ze znajomymi, udało mi sie też smignać nad jeziorko już dwa razy. Szału nie ma, ale to jedyna okazja zeby dorobić przed kolejnym rokiem studiów. Za to odbije sobie na święta, razem z rodzina jedziemy do barcelony Smile dla 4 osób nie opłaca sie szykowac świąt przez kilka dni wiec uznaliśmy ze to najlepsza opcja a bez prezentów to nawet finansowo wyjdzie na to samo

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Z chęcią sama bym poleciała na święta do Barcelony. Zazdroszczę!

Mirek

Debiutant

**

0  

Ja jak co roku pracuję w wakacje i jakoś mija czas. Dwa tygodnie przed rozpoczęciem nowego roku wyjeżdżam gdzieś, ale planów jeszcze dokładnych nie mam.

tomanek

Debiutant

**

0  

Czas minie zawsze tylko jak?! W Pobierowie http://www.gryfpobierowo.pl spędziliśmy bardzo fajnie czas tego roku.

Piruetta

Użytkownik

0  

Co do wakacji, to ja podrzucę jeszcze jeden link https://dworzeconline.pl/ Tu znajdziecie najróżniejsze biletu autobusowe. I to za grosze!

Nadia

Debiutant

**

0  

A ja tam wolę spędzać wolny czas i wakacje w Polsce. My, Polacy, często nie doceniamy przepięknych zakątków naszego wspaniałego kraju, a jest ich naprawdę dużo. Wystarczy raz na jakiś czas zrobić sobie taki wypadzik, choćby na weekend i odwiedzić jakieś ciekawe miejsca. Ja mam taki fajny atlas pożyczony od brata, taki album z ciekawymi miejscówkami. Ostatnio na przykład zaczarowały mnie zdjęcia Śląska, no i wybrałam się z paczką na taką małą wyprawę w okolice Pszczyny. Zwiedziliśmy wszystkie atrakcje turystyczne z tej listy: http://hotelstyl70.pl/okolice-pszczyny. To był naprawdę miły czas Smile.

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

A ja wręcza przeciwnie. Na wakacje wybieram zagranicę. W weekend mogę pozwiedzać Polskę.

justynaharas

Debiutant

**

0  

Tofakt jak zwiedzac to zagranica, Polske mozna zawszesobie zwiedzic przy weekendzie, urlopie czy nawet wakacjach Smile

Paranormal activity inny wymiar online do pobrania i obejrzenia!

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS