Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

fantassia

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać ani nic ująć...

Chryste Panie, jak szybko robi się późno.

anna.kawon

Debiutant

**

0  

My z rodziną dopiero co wróciliśmy z Chorwacji i ku naszemu zaskoczeniu, plaża kamienista sprawdziła się przy małym dziecku znacznie lepiej, niż piaszczysta. Jako, że nasza liczba podróżnych wzrosła, szukaliśmy wielu ofert i możliwości tańszej podróży. Strzałem w dziesiątke okazała się ta strona, która pozwoliła nam nieco przyoszczędzić. Naprawdę polecam!

elabarbara

Użytkownik

0  

Jest tyle pięknych miejsc że nie problem coś znaleźć. ja zawsze szukam wcześniej ofert to wtedy jest okazja że znajdzie się coś w mega super cenie. Chociaż nie stac mnie na Seszele https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagranicz...eszele.htm to marzę o wczasach w tym pięknym miejscu. Może ktoś kiedyś był tam ? Podobało się ?

smolar

Debiutant

**

0  

Z doświadczenia wiem, że najlepiej i najtaniej dla studenckiej kieszeni wychodzą wyjazdy zaplanowane samodzielnie. Najbardziej sprawdzone są rezerwacje na bookingu - jeszcze się nie zawiodłem. Można złapać fajne okazje i dodatkowo wchodząc na niego przez link https://booking-taniej.eu/ dostajemy zniżkę, czy powiedzmy częściowy zwrot pieniędzy za rezerwację Smile

Tyrion93

Zaawansowany Użytkownik

0  

Zanim wakacje, to po drodze mamy weekend majowy. Mam okazję spędzić go ze znajomymi na Mazurach. Znaleźli fajną ofertę https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-pakie...a-mazurach . Dzieci będą miały sporo atrakcji, bo na moście, który jest obok hotelu odbywa się otwarcie sezonu żeglarskiego. Są pokazy i parady jednostek pływających oraz skoki do wody z mostu.

_andrzej745

Debiutant

**

0  

Ja w tym roku wybieram się nad morze, bo bardzo dawno już nie byłem. Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze Smile

szymon12

Debiutant

**

0  

A może Turcja, ja słyszałem od znajomych sporo dobrego o tym kraju. O jego egzotyce i ciepłym klimacie. https://www.coraltravel.pl/ patrząc na oferty biur podróży i słysząc głosy znajomych to może być naprawdę dobry pomysł nie tylko na podróż ale i po prostu wakacje.

Kates1

Debiutant

**

0  

Hmm faktycznie jest w czym wybierać Big Grin

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

A co robicie z Waszymi zwierzakami, kiedy wyjeżdżacie gdzieś na wakacje? Zabieracie je ze sobą? Ja wolę tego nie robić, mój piesek źle bowiem znosi takie wyjazdy. Zamiast tego zostawiam go w specjalnym hotelu dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, gdzie piesek ma zapewnioną profesjonalną opiekę i bardzo dobre warunki, niczego mu nie brakuje Smile A Wy co sądzicie o takich miejscach?

Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2019 08:31 przez monikabert90.

IzauraBiel

Debiutant

**

0  

W tym roku szukam czegoś lokalnego w zielonej okolicy; jezioro, grill, słońce, las. Coś w tym kierunku.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS