Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

SC_news

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

pik

Użytkownik

0  

Faktycznie ciekawe oferty ale ze znajomymi planujemy wybrać się nad morze na własną rękę. Pomyśleliśmy, że wybierzemy Jastrzębia Górę bo jedna koleżanka już wcześniej tam była i twierdzi, że to świetna nadmorska miejscowość. Przeglądaliśmy noclegi tutaj i ceny kształtują się na kuszącym poziomie Wink

Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2013 20:20 przez pik.

polaraksa

Debiutant

**

0  

A ja wakacje spędziłam w stolicy Smile
    Byłam w tamtym roku na Letnich Praktykach badawczych. Miesiąca spędzonego w gronie ciekawych i kreatywnych młodych ludzi nie zamieniłabym na nicWink Było ciężko (intensywna praca przy projektach), ale nauczyłam, że problem który jest dla mnie trudny można rozwiązać bardzo szybko, dzięki temu, że działa się w grupieWink
    Zachęcam do zgłaszania się na LPBWink

polaraksa

Debiutant

**

0  

09.04.2013 r o godz. 14.10 w IV Programie Polskiego Radia w ramach audycji "Student na fali" będzie można posłuchać o Letnich Praktykach Badawczych.

Serdecznie zapraszam do wysłuchania audycji Smile

ilona22

Debiutant

**

0  

My bylismy w Jastrzębiej Górze 2 lata temu. Super miejsce...jest i co pozwiedzać ...plaże ,morze...na prawdę warto.

tatanka

Użytkownik

0  

Nad jeziorem też jest super http://www.kaszuby-wczasy.pl/lokalizacja.htm te nad które jeździmy leży w samym centrum Kaszub.

smartie

Debiutant

**

0  

Polecam do tego dodatkowo zaopatrzyc się w ubezpieczenie na podróż, jest to dość ważny element całej wycieczki. Ja skorzystałem z tego http://www.bzwbkaviva.pl/ubezpieczenia/n...odroz.html .

kostek

Debiutant

**

0  

Jedziemy ze znajomymi na majówkę nad morze do Mielenka. Mam nadzieję tylko, że nie będzie nocnych przymrozków, bo pamiętam już taki wypad. Jak ktoś jest chętny, dajcie znać.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Ja majówkę miałam okazję spędzić w bardzo fajnym miejscu, a konkretnie była to Villa Bohema w Kazimierzu Dolnym. Pierwszy raz byłam w tym mieście i spodobało mi się bardzo, ma taki wyjątkowy klimat. Udało mi się trafić na bardzo fajny i komfortowy hotel, gdzie mogłam oddać się przyjemnym zabiegom w SPA i w końcu odpocząć. Tego typu wyjazdy przydałyby mi się znacznie częściej.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2015 21:00 przez Magdalena Michalak.

yorki

Debiutant

**

0  

Najlepiej samemu zorganizować coś wyjdzie taniej. I to niekoniecznie pod namiotem. Pełno jest kwater. Ja tak planuję właśnie zrobić.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS