Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

No ale niektórzy już wybiegają w przyszłość.

UKboY

Debiutant

**

0  

Komu z nas nie przydarzyło się płacić kartą za granicą, czy to na wakacjach czy też w trakcie jakiegoś służbowego wyjazdu. Zawsze denerwuje nas to, że za płatność kartą trzeba dodać dodatkową opłatę manipulacyjną. Nie każdy wie, że można sobie radzić z takimi niespodziankami. O tym jak to robić dowiecie się na www.pieniadzezagranica.pl. Ja już przeczytałem większość artykułów i wiem jak zadbać o własne fundusze nie tylko na wakacjach Smile

borysek

Debiutant

**

0  

Kumpel wziął na firmę nowego xlv a że bagażnik ma spory i miejsca dużo dla pasażerów to zaproponował, żebyśmy w 4 pojechali do Chorwacji. Po drodze mamy się zatrzymać w Czechach na nocleg i zwiedzanie, a potem taka objazdówka. We dwóch będziemy się zmieniać za kółkiem.

mpire

Użytkownik

0  

Nie wyobrażam sobie, abym miał spędzić wakacje w Polsce. Uważam, ze rozsądniej jest zdecydować się na wakacje za granicą. Możemy mieć wtedy przynajmniej pewność ładnej pogody. Ja, tegoroczne wakacje zamierzam spędzić w Lizbonie. Mam już nawet wykupiony lot z Lotniska Chopina. Nie wie tylko, gdzie podczas swojej nieobecności pozostawić swój samochód. Czy warto skorzystać z oferty https://www.parking-lotnisko.pl/ ?

Lipkos

Debiutant

**

0  

Ja przeważnie spędzam wakacje w Polsce. Teraz dla odmiany jadę za granicę Smile . Tegoroczne wakacje mam zamiar spędzić w Francji. Znalazłem już nawet ciekawą ofertę wycieczkową do tego kraju na stronie https://tripkiller.pl/ . Zawsze chciałem zwiedzić m.in. francuskie miasto Lyon. Ponoć słynie ono z wielu atrakcji turystycznych, w tym z doskonałych gatunków sera i czerwonego wina.

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja w wakacje chyba nigdzie nie pojadę.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

To szkoda. W sumie też nie miałam planów, ale to się zmieniło i prawdopodobnie pojadę w góry.

blanka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Tutaj http://www.willaczajka.pl macie namiar na świetną miejscówkę. Willa Czajka położona jest w świetnej okolicy. Noclegi w Kościelisku, to naprawdę dobre rozwiązanie. Można bowiem sporo zaoszczędzić. Do Zakopanego jest naprawdę bardzo blisko, a w koło jest wiele atrakcji.

benzen19

Debiutant

**

0  

Dzięki wielkie za ciekawe porady Smile Przydadzą mi się one Smile

Ze wszystkich dóbr, które sprawia w nas mądrość wpływająca na nasze szczęśliwe życie, największa jest przyjaźń.

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

Ja mam zawsze dylemat - morze czy góry. Jedno i drugie lubię.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS