Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

maxel88

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Uwielbiam Mazury i Bieszczady. Nie pociągają mnie natomiast egzotyczne kraje. Jakbym miał natomiast spędzić urlop za granicą, to tylko w Europie.

Cezar15

Debiutant

**

0  

Większość studentów spędza wakacje w Polsce, co nie jest niczym dziwnym. Sam w zeszłym roku po prostu wraz z grupką znajomych (z pomocą https://www.noclegowo.pl/noclegi/jelenia-gora/ ) wynająłem apartament w Jeleniej Górze i było naprawdę super.

tosiasamosia

Użytkownik

0  

My co roku szukamy miejsc które są mniej zatłoczone. Szukamy miejsc nietuzinkowych i stworzonych z sercem i pasją. W tym roku jeszcze nie wiemy gdzie pojedziemy, ale znajomi zapraszają nas na wspólny wyjazd do agroturystyki w Puszczy Białowieskiej. http://ujasiaimalgosi.pl/ Zajrzałam na stronę i okazuje się że lokalizacja jest w środku puszczy, więc zieleń dookoła, a nocleg są tanie. Ktoś może już tam był ?

trambo

Debiutant

**

0  

Mi się marzy wypad w jakieś naprawdę odległe miejsce. Czytałem o Tybecie https://exorientelux.pl/tybet/ i bardzo chciałbym zwiedzić ten kraj. Fascynuje mnie kultura wschodu, buddyzm, a taka wycieczka, to świetna okazja, żeby poobcować z tym klimatem.

Guru

Debiutant

**

1  

Wybierając się na zagraniczne wakacje, trzeba pomyśleć również o finansach. Sprawną organizację i zarządzanie urlopowym budżetem, pomoże dobre konto walutowe. W rankingach zwracają uwagę rachunki Nest Banku, kantora Alior Banku, czy konta T-Mobile Usługi Bankowe.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2019 07:29 przez Guru.

Rezooo

Debiutant

**

0  

Ja w tym roku organizuję wyjazd na wakacje na własną rękę. Zawsze jeździłam z biurem podróży ale w tym roku jakoś tak wyszło, że udało mi się zarezerwować tanie bilety lotnicze i w sumie postanowiłam zająć się samodzielną organizacją. Został mi jeszcze do załatwienia parking Balice , bo jadę własnym samochodem na lotnisko i chciałabym gdzieś bezpiecznie go przechować. W necie znalazłam oferte parkingu o nazwie Parkuj Go - czy ktoś z Was zostawiał tam samochód?

opiekunnestbank

Debiutant

**

0  

Szanowny Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie konta walutowego Nest Konto Waluta. To konto, w którym otrzymuje się wygodny dostęp do swoich środków z dowolnego miejsca na świecie. Wykonując przelewy krajowe i zagraniczne, wypłacając środki z dowolnych bankomatów i płacąc kartą za darmo, unika się kosztów przewalutowania. Otwarcie i prowadzenie Nest Konto Waluta oraz wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej oferujemy za 0 zł. W ramach konta otrzymuje się ponadto Kartę Visa, która dostępna jest w trzech walutach (EUR, GBP, USD) oraz akceptowana niemal na całym świecie (z ograniczoną akceptowalnością w krajach europejskich z lokalnymi systemami płatniczymi). Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Szczegóły tego konta znaleźć można na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/konta/nest-konto-waluta.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
    Opiekun Klienta Nest Bank
    nestbank.pl

reload

Użytkownik

0  

maxel88 napisał(a):
    Uwielbiam Mazury i Bieszczady. Nie pociągają mnie natomiast egzotyczne kraje. Jakbym miał natomiast spędzić urlop za granicą, to tylko w Europie.

Tak samo jak ja, ostatnio byliśmy w Mazurolandii http://www.mazurolandia.pl/ całą rodzinką, wszyscy się doskonale bawili i mamy zamiar pojechać tam jeszcze raz, jest dużo atrakcji dla dzieci i ciekawe militaria do obejrzenia.

Lyeer

Użytkownik

0  

Moim zdaniem fajnym pomysłem na wakacje jest na przykład wyjazd do Krakowa. Ja w tym roku zarezerwowałem sobie ten hotel http://www.hotelsecesja.pl w centrum miasta i mam zamiar pozwiedzać trochę Kraków i Wieliczkę Smile

olafuksja

Debiutant

**

0  

W tym roku już za miesiąc wyjeżdżam nad polskie morze, a szczególniej do nadmorskich Rowów. Byłam tam kilka razy i jeszcze kilka razy tam wrócę. Cudowny klimat.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS