Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Dentysta - stomatolog na śląsku

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Cześć,

Dziś udało mi się odbyć wizytę u dentysty - zostałem przyjęty bez problemu z bólem. Zdecydowanie polecam stomatolog chorzów - Mildent, który pomógł mi w uśmierzeniu bólu zęba.

pukla123

Użytkownik

0  

mariuszcreate@gmail.com napisał(a):
    Cześć,

Dziś udało mi się odbyć wizytę u dentysty - zostałem przyjęty bez problemu z bólem. Zdecydowanie polecam stomatolog chorzów - Mildent, który pomógł mi w uśmierzeniu bólu zęba.

Ja sobie cenię dentysta konin z przychodni Jowisz. Już miałam przeboje z kilkoma dentystami, którzy spartaczyli swoją robotę, także w końcu trafiłam na specjalistę z polecenia. Oni pracują na profesjonalnym sprzęcie, materiały do wypełnienia zębów są najwyższej jakości.

Obeleli

Użytkownik

0  

Jeśli chodzi o jakość implantacji stomatologicznej, polecam stronę internetową https://teradent.com.ua/pl/wszczepienie-zebow/, gdzie informacje na temat implantacji są bardzo krótkie i zwięzłe, ale przydatne i kompletne. To wystarczy do zrozumienia.

Michasia99

Użytkownik

0  

Też w sumie dobrym miejscem do leczenia zębów w Częstochowie jest stomatologia-bianco.pl . W sumie to troszkę inne rejony, niż szukacie, ale może wpadną tu osoby z okolic, poszukujące stomatologa, to będą miały gotowe miejsce. Z tego co wiem,to oni są głównie specjalistami od całych rodzin.

Michasia99

Użytkownik

0  

Wiecie co, ja to sobie właściwie zęby tak popsułam, że to masakra. Nie wiem, czy to zła dieta, czy rodzinnie... Ale będę musiała się na to leczenie wybrać, bo inaczej z zębów nic nie zostanie. A nie o to przecież chodzi, prawda? Ładny uśmiech to podstawa!

pukla123

Użytkownik

0  

ja to chodzę do tego gabinetu https://estefill.pl/ w sumie to cała rodzina. Ostatnio na leczenie kanałowe do nich chodziłam, oni mają nowoczesny sprzęt, dobre ceny i najlepszych stomatologów z jakimi kiedykolwiek miałam do czynienia

fpredovic

Debiutant

**

0  

Warto jest zadbać o swój uśmiech, gdyż jest on naszą wizytówką.

jjusti18

Użytkownik

0  

To, prawda... Uśmiech jest naszą wizytówką, ale co gdy brakuje nam jakiegoś zęba i ten uśmiech nie jest już taki estetyczny, ładny? Najlepiej byłoby udać się do takiego http://implanty.net.pl/ gabinetu stomatologicznego, gdzie zajmują się profesjonalnie implantologią.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2020 08:20 przez jjusti18.

donguan

Użytkownik

0  

Na pewno kogoś znajdziecie, bo okazuje się, że specjalista od zębów jest dobry, kiedy może nam pomóc w większości problemów. Oczywiście nie mówię tutaj o tym, jeśli ktoś się w czymś specjalizuje wyłącznie, jak na przykład ortodonta . Jednak musimy mieć na uwadze, że dentysta, który nie może sobie z jednym czy drugim problemem poradzić, to nie jest żaden specjalista.

miroslaw132

Debiutant

**

0  

Moim dentystą na Śląsku jest https://atria.com.pl/kontakt-katowice czyli gabinet znajdujący się w moim rodzinnym mieście - w Katowicach. Chodzi do niego większa część mojej rodziny, żadne z nas nie czuje potrzeby zmiany, bo wszyscy są zadowoleni z poziomu wykonywanych zabiegów.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS