Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Wideodomofon czy klasyczny domofon

pinsko

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Pytanie do tych, którzy mieszkają w domach jednorodzinnych. Czy w waszych domach są zainstalowane domofony, a jeśli tak, to jakie? Chcę pozbierać opinie dotyczące tradycyjnych modeli i wideodomofonów, bo planuję jakiś założyć u siebie. Tylko kompletnie nie wiem jaki... Ciekawy jest taki z wifi: https://5tech.pl/wideodomofony-ip-wifi-z...n,c28.html Jakbyście mogli mi podać zalety i wady każdego rozwiązania, to byłbym wdzięczny Smile

Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2019 14:25 przez pinsko.

pawel34

Użytkownik

0  

Całe życie mam klasyczny domofon, w ogóle mało się przecież z tego korzysta Wink

jerryes

Debiutant

**

0  

To zależy od potrzeb mieszkańców, mi wystarczy zwykły domofon

stalowa

Zaawansowany Użytkownik

0  

U nas były ostatnio wymieniane instalacje domofonowe, na takie nowoczesne. Poprzedni domofon nie dawał rady, zacinał się co chwilę, nowy, z funkcją wideo, znacząco podniósł bezpieczeństwo. Na osiedlu było w ciągu miesiąca kilka włamań, teraz, z nowymi domofonami doszło tylko do jednego.

kasiaxoxo

Debiutant

**

0  

ciekawe domofony ma w ofercie Hurtownia elektryczna Smile

dandys20

Użytkownik

0  

Mieszkam w domku jednorodzinnym i nie wyobrażam sobie innego wyboru jak wideodomofon. Bramę wjazdową mamy sporo oddaloną od budynku. Także bez tego sprzętu nie wiedziałbym komu otwieram. Bardzo pożyteczne urządzenie. Rejestruje także przychodzące osoby podczas Twojej nieobecności w domu. Cały system domofonu cyfrowego z kamerą kupowałem w sklepie Fonex. Posiadają również modele analogowe, jakbyś wolał.

szarlotka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja bym chciała mieć wideodomofon. Fajna sprawa widzieć, kto do ciebie przyszedł.

bhuel

Debiutant

**

0  

Ja raczej trafiłabym w domofon z możliwością podglądu. Jest to bezpieczniejsze.

geraldw

Debiutant

**

0  

Zdecydowanie polecam wideodomofon, sam sobie ostatnio taki sprawiłem https://www.interblue.pl/dzwonki-i-domof...odomofony/. Teraz dokładnie widzę kto chce się dostać do środka. Funkcjonalność połączona z bezpieczeństwem.

biedronka

Debiutant

**

0  

Jeśli tylko miałabym taką opcję to zdecydowanie wybrałabym videofon, ale niestety w blokach jeszcze się ich nie montuje, więc zostaje mi klasyczny domofon. W domku jest więcej możliwości i to chyba głównie rozwiązania dedykowane właśnie do domku

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS