Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
wieczór panieński

oliwiawu

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Moja najlepsza przyjaciółka niedługo będzie mieć wieczór panieński i z dziewczynami zastanawiamy się co jej podarować w prezencie. Zastanawiałam się może nad wynajęciem striptizera. Cała impreza odbędzie się w Łodzi, więc mamy kawałek do przejechania. Ale szukałam informacji i znalazłam http://www.mateusztanczy.pl/ oferta brzmi świetnie i Magda pewnie będzie w szoku. Jak wyglądał wasz wieczór panieński?

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Myślę, że to może być całkiem niezły pomysł, jednak Wy najlepiej znacie Waszą koleżankę i ocenicie, czy coś takiego jej się spodoba. A organizujecie imprezę w domu czy klubie? Przydadzą Wam się na pewno różne akcesoria na wieczór panieński, zwłaszcza, jeśli impreza będzie w domu. Sporo fajnych kostiumów, balonów, słomek i innych gadżetów znajdziecie w sklepie internetowym Happenings.pl, polecam, bo wybór mają naprawdę niemały Wink

MrEwelinka

Debiutant

**

0  

Moden są teraz wyjścia do escape roomu i potem ewentualnie jakaś dalsza część imprezy. To też zależy co akurat lubi dana osoba, więc warto dobierać atrakcje pod jej gust. A może na rozładowanie atmosfery na początek fajnie wybrać się na szczetnicę.

ertrob

Debiutant

**

0  

a nie za nudno i tradycyjnie?

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Za duże jest już szaleństwo z tymi wieczorami.

ola_z_printu

Debiutant

**

0  

Taniec jakiegoś przystojniaka na wieczorze panieńskim to świetna atrakcja dla przyszłej Pani Młodej. Jeśli jesteście dobrymi koleżankami i macie wspólne zdjęcia, możecie wykonać fotoksiążkę jako prezent. Albo zrobić taką fotoksiążkę ze zdjęciami z wieczoru panieńskiego, to dopiero pamiątka ! Jesli podoba Ci się mój pomysł zaprasza na stronę Printu https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/p...-panienski

Firma Printu zajmujemy się tworzeniem fotoksiążek oraz fotoalbumów. Wspomnienia zamknięte w pięknej oprawie idealnie sprawdzają się na prezent. Dowiedź się więcek-> https://printu.pl/

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Serio? Moim zdaniem to kiepska rozrywka, a jaka kosztowna...

fenkuł

Użytkownik

0  

Wynajęcie tancerza erotycznego na wieczór panieński dalej jest modne. Ja uważam to za świetną atrakcję dla przyszłej Panny Młodej. A Wy co sądzicie? Smile Kiedyś miałam okazję uczestniczyć w kilku takich występach i nie czułam się skrępowana. Wręcz przeciwnie - to było fajne, wesołe show, bez wywołania wstydu. Jeśli się zdecydujecie, to zachęcam do skorzystania z usług Mateusza: http://www.mateusztanczy.pl/ . Ustalicie z Nim scenariusz zabawy, jego przebranie etc. Ma głowę pełną pomysłów, więc coś Wam zarekomenduje. Występ będzie niezapomniany!

Udire41

Debiutant

**

0  

Niebawem mój i mam nadzieję, że będzie niezapomniany.

__

Sprawdzony Krem na cellulit

oliks

Debiutant

**

0  

Nie wiem co jest ciekawego w tańcu striptizera. Lepiej udajcie się na dyskotekę i tam się pobawcie.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS