Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
wirtualne biuro w Warszawie?

Ajlar

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Powiedzcie mi co to takiego to wirtualne biuro w Warszawie? Co to jest? I po co komus wynajmowac takie biuro? Serio sa osoby, ktore to robia??

Rezooo

Debiutant

**

0  

hej, nie ma nic dziwnego w wynajmowaniu wirtualnego biura w warszawie. Pomyśl, że chcesz założyć firme ale nie masz gdzie jej zarejestrować... i co rezygnujesz z zarobku? Wtedy własnie możesz skorzystać z opcji wirtualnego biura np na Chmielnej http://www.chmielna2.com/ . Wynajmujesz biuro, rejestrujesz firmę i możesz działać. Poza tym to bardzo tania opcja bo koszt miesięczny zaczyna się od 39 zł a za lokal musiałabyś zapłacić parę stów (w najlepszym wypadku)

biznesja

Debiutant

**

0  

W kwestii wirtualnego biura polecałabym omnioffice.pl ich oferta skierowana jest zarówno do małych firm, które rozpoczynają swoją działalność i chcą, żeby było tanio, jak i do doświadczonych przedsiębiorstw. Szczególną zaletą ich oferty jest wirtualny adres, na który można kierować firmową korespondencję. Wtedy nie musisz podawać swojego na przykład prywatnego adresu tylko oni zajmują się całą Twoją pocztą. Lokalizacje biurowców w Warszawie mają przy takich ulicach jak Marszałkowska, pl. JP II czy Zajęcza.

RyszardN

Debiutant

**

0  

Ja to jednak wolę tradycyjne rozwiązania, dlatego postanowiłem wynająć powierzchnię biurową w nowoczesnym biurowców na Mokotowie:https://www.biura-mokotow.com/biura/do-w...a/mokotow/ Daje to o wiele więcej możliwości. Ceny za najem są przystępne a wybór ofert spory. Nie mam problemów z przechowywaniem dokumentów czy np. zatrudnianiem dodatkowej ekipy do mojej firmy.

zuzanna112

Debiutant

**

0  

Wirtualne biura to taka nowość, nie wszyscy wiedza o czymś takim, ciekawe jak to działa jak przykładowo firma narobi długów a adres firmy jest wirtualny, szukaj wiatru w polu.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS