Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Witaminy dla kobiet

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

2  

Oczywiście, że lepiej dostarczać w pożywieniu. Chociaż nie wiem, czy kwas foliowy się tak dostanie.

DiamondExecutive

Debiutant

**

0  

Ja polecam Witaminowe Centrum lub Bodymax. Ogólnie suplementowane witaminy są obecnie niezbędne, ponieważ z samego jedzenia, nie da się tego zrobić.

polówka

Debiutant

**

0  

kobiety, jak i mężczyźni powinni spożywać dużo pokarmów z witaminami. Ja bardzo lubię jeść swoce, a zwłaszcza te cytrusowe. Niestety, bo często po tych pomarańczach i grejpfrutach dopadały mnie jakieś problemy z jelitami, a później biegunki :/ pomógł mi w zwalczaniu ich Intesta, jest to dietetyczny środek pożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, który wspomaga procesy fizjologiczne

MrEwelinka

Debiutant

**

0  

W przypadku kobiet ważne jest żeby zwracać uwagę na ewentualny niedobór żelaza, który możne być spowodowany m.in. obfitymi miesiączkami. Poza tym objawia się on zmęczeniem, bólami głowy, bladą cerą itp. Warto wiedzieć nieco więcej na ten temat http://www.kobiety.pl/zdrowie/dieta-bogata-w-zelazo
    Żelazo można uzupełniać poprzez odpowiednie produkty spożywcze w diecie głownie mięso i warzywa zielone. Jest ono bardzo ważne w odpowiednim funkcjonowaniu organizmu kobiety.

miko

Debiutant

**

0  

Uważam, że nie ma co na siłę stosować jakichś suplementów jeśli nie mamy niedoborów. Chodzę teraz do jedne apteki Białystok i tam farmaceuci jasno tłumaczą pacjentom, że nie ma sensu czegoś kupować jeśli wyniki badań są ok.

asmad

Debiutant

**

0  

dobre witaminki majs nasze dziewczynki !

krejzol

Debiutant

**

0  

Myślę, że nie tylko witamin i suplementów to dotyczy, ale również zwróć na to uwagę szczególnie przy lekach. Wybierając je dla seniorów, czyli coś jak doxar warto się dowiedzieć jak działa, jakie ma skutki i z czym tego nie łączyć. Sprawdź sobie, bo nic Cię to nie kosztuje, a może bardzo pomóc.

habrowy

Debiutant

**

0  

A czy mieliście może styczność z ekologicznymi ziołami takimi jak na stronie https://organis.pl/produkt/helicobacter-...zne-ziola/ ? Ostatnio natrafiłem na ten produkt i zastanawiam się czy warto coś takiego zakupić dla partnerki. Mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja staram się stosować tylko naturalne suplementy. Najczęściej zamawiam je sobie na https://enaturalnie.pl/suplementy-diety_19. Często mają jakieś fajne promocje, z których warto skorzystać. Ostatnio na przykład zamówiłam sobie młody jęczmień, który ma szereg korzystnych właściwości zdrowotnych. Zawsze kupuje go na sezon wiosenno-letni, ponieważ dodaję go do koktajli, które najczęściej przyrządzam właśnie w tym okresie Smile

januszjaki

Użytkownik

0  

hej,
    moja żona stale przyjmuje suplement o nazwie kinon, tutaj można go zamówić i o nim poczytać https://www.apteka-melissa.pl/produkt/ki...,8626.html pomaga uzupełnić niedobory witaminy k2 przydatne w okresie menopauzy, polecam dla każdej kobietki

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS