Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Witaminy i suplementy

januszjaki

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Hej,
    polecam suplementy nie byle jakie tylko to najlepsze! Uchronią was przed przeziębieniem i pomogą schudnąć lub osiągnąć zdrowy wygląd skóry i kondycję włosów. Tutaj http://gostynintv.pl/ znajdziecie porady odnośnie suplementów i nie tylko Smile polecam!

MalikHass5

Debiutant

**

0  

Ja witaminy biorę też dla lepszego wyglądu. Jest wiele witamin i każda ma inne zastosowanie, dlatego warto sobie o tym poczytać, dobry artykuły o tym znajdziemy tutaj http://8wfz.pl/witaminy-dla-urody/. Dobrze jest dobrze wyglądać Smile

tamarka

Debiutant

**

0  

ja polecam jesc warzywka i owoce Smile

Obryz

Debiutant

**

0  

W mojej diecie zacząłem przyjmować ostatnio naturalny suplement - chlorellę. Bardzo skutecznie wspomaga ona odchudzanie.

Agusiek55

Debiutant

**

0  

Suplementy czy witaminy nie tylko warto zażywać przy wzmożonej aktywności fizycznej, czy tez przy uprawianiu sportu. Naturalne, ziołowe suplementy jak https://prozdrowotny.pl/10_raw pomagają każdemu w uporaniu się z problemami takimi jak niskie libido, stres, czy też pamięć. Warto zapoznać się z ofertą tego sklepu, również proponują odżywki dla sportowców

macissrew

macissrew

**

0  

Ja nie wierzę w sumplementy, izotoniki i energetyki, zamiast izotonika polecam wodę kokosową

Pragnąc posiadać w rzeczy samej ciekawie i ze smakiem urządzone mieszkanie czy ogród, powinniśmy je należycie urządzić, wypróbuj architekt krajobrazu Gorlice i poznaj rezultaty zamiłowania do harmonijnych przestrzeni.

lubikk8

Debiutant

**

0  

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
    Jak w temacie – czy znacie może jakieś sprawdzone porady w zakresie glutaminy? W Internecie jest naprawdę dość dużo tego typu porad, ale trochę ciężko się na coś sensownego w tym obszarze tematycznym zdecydować... Dlatego też zwracam się bezpośrednio do Was Smile Czy uważacie, że na przykład coś z tego artykułu w tym zakresie byłoby ok https://www.trener.pl/odzywianie/glutami...ie-opinie/ ? Ja się właśnie bardzo poważne nad tym zastanawiam. Z góry wielki dzięki za porady w tym obszarze tematycznym Smile

Mężowie stanu postępują zgodnie z nakazami rozumu. Zwykli ludzie – zgodnie z nakazami uczciwości.

blyskotka

Użytkownik

1  

Możesz nawet wyprodukować swoje własne suplementy diety. Wystarczy, że zgłosisz się do firmy, która się tym zajmuje na co dzień. Bardzo dobrą ofertę ma firma Tantus, bliżej zapoznasz się z nią na ich stronie http://tantus.pl/oferta/doradztwo/. Warto wziąć taką opcję pod uwagę.

Jola1998

Użytkownik

0  

Dużo czytam o suplementach diety i wyczytałam, że anemia czy depresja mogą występować przy niedoborze witamin z grupy B, które mają pozytywny wpływ na układ nerwowy człowieka. Dlatego też staram się przyjmować wszelkie te witaminy, pamiętając o metylokobalaminie, która jest aktywną formą witaminy B12 . Wtedy jest lepiej przyswajalna.

polówka

Debiutant

**

0  

warto łykać jakieś witaminy i suplementy jak nam brakuje ich w diecie. Jak u mnie pojawiły się problemy trawienne to też zaczęlam stosować Intesta, czyli środek spożywczy który wspomaga procesy fizjologiczne

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS