Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Witaminy i suplementy

stalowa

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witajcie, z racji, że jakoś wyjątkowo dużo czasu spędzam na bieganiu długodystansowym i nie tylko, ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy nie wspomóc jakoś swojego organizmu. Kumpelka podesłała mi link do sklepu Glutamina24.pl z informacją, że znajdę tam dużo produktów dla siebie. na początku pomyślałam.. Tak, jasne, sklep dla tych, co siedzą na siłowni i nic innego nie robią, tylko wyciskają, ale weszłam z ciekawości i okazało się, że tam jest wiele innych produktów poza odżywkami na masę. Zdrowa żywność, zdrowe tłuszcze, suplementy, które też są sprzedawane w aptekach. Zaskoczyło mnie to i chyba kupię coś na spróbowanie. A Wy bierzecie coś podczas treningów?

lywian

Debiutant

**

0  

Wiecie może jakie suplementy warto stosować będąc studentem? Czytałem coś o tym na http://8wfz.pl/dla-aktywnych-i-studentow/ ale potrzebuje więcej informacji. Poza tym, że dużo czasu spędzam na nauce to też prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Jakie witaminy w związku z tym mi się przydadzą?

JakubM

Debiutant

**

0  

Ja się na tym niestety kompletnie nie znam. Nie będe w stanie pomóc.

Oboje patrzymy na ten sam księżyc, w tym samym świecie. Tą samą nicią jesteśmy połączeni z rzeczywistością.

bodybuilder

Debiutant

**

0  

Ja przed każdym treningiem biorę odżywki przedtreningowe i zauważyłem, że dzięki nim mój trening jest o wiele bardziej efektywny i skuteczny. Jeżeli chcecie sprawdzone przedtreningówki albo jakieś inne suplementy diety to polecam tutaj: http://bodyhouse.pl/pol_m_Suplementy_Prz...i-325.html

mpire

Debiutant

**

0  

Z witamin staram się przyjmować głównie witaminy na włosy i paznokcie - eapteka.pl gdyż mam ich niedobory. Lekarz zalecił mi odpowiednie dawki. Co do włosów to wypadały mi, teraz na szczęście mam to za sobą.

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Ja znowu słyszałam żę nie trzeba brać witamin zakupionych w aptece, wystarczy spożywać odpowiednie produkty by dostarczyć organizmowi witaminy. Np witamina D też znajduje się w produktach- http://bialamagia.pl/najlepsze-zrodla-witaminy-d/ Warto sięgać po te produkty regularnie, by utrzymywać witaminę D na właściwym poziomie.

tiche

Debiutant

**

0  

podstawa to odpowiednia dieta. Suplementami nie zastąpisz odpowiedniego odżywiania

2polzapracowany

Debiutant

**

0  

Ja myślę, że takie suplementy są zbędne prawdziwym sportowcom.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS