Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Własna firma
 • Post: #21

  forestercobra

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Warto się postarać o certyfikat ISO. zarządzanie jakością to ostatnio bardzo modny temat i naprawdę klienci będą cię inaczej traktować kiedy będziesz go miała.

 • Post: #22

  ziemniakscott

  Użytkownik

  ***


  Postów: 73

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Przez te wszystkie portale oferujące noclegi i usługi hotelowe namnożyło się możliwości, możesz wynajmować mieszkanie krótkoterminowo jako apartament, a jeśli myślisz o czymś większym, jest troche fajnych poradników jak zaszeregować potem obiekt https://bookingsolutions.pl/blog/zaszere...ak-zaczac/, sam wynajmuje dwa mieszkania i powiem Ci że po czasie bardzo dochodowy biznes jeśli włożysz w niego trochę pracy Smile)

 • Post: #23

  oflatley

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Witam. Zastanawiam się nad wyremontowaniem chill place w mojej firmie. Interesuje mnie dorobienie balkonu oraz zadaszenia. Szukam firmy, która zajmie się tym tematem. Co możecie powiedzieć o https://arctom.pl/pl/blog/blog/zadaszeni...o%C5%82apy ? Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Jeżeli tak to bardzo proszę o jakieś opinie. Pozdrawiam was i miłego dnia życzę.

 • Post: #24

  Adrian44343

  Debiutant

  **


  Postów: 46

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2019

  Status: Online


    0  

   

  Własna firma to faktycznie bardzo dużo obowiązków i niestety często omijamy punkt reklamy i logo które jest niezbędne przy tworzeniu własnej firmy. Ja skorzystałem ze strony internetowej i właśnie na niej po zakupie swojego logo dostałem księga znaku która pomaga zachować logo w odpowiednim rozmiarze.

 • Post: #25

  Mitia

  Debiutant

  **


  Postów: 36

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Nie no nie ma tragedii , sam się interesowałem trochę tematem zanim zdecydowałem się na założenie swojej pierwszej firmy, ale z perspektywy czasu powiem Ci , że było warto. Ogólnie teraz ważna jest bardzo analiza danych w przedsiębiorstwie dlatego polecam się zapoznać ze wpisem https://analitycznyblog.page.tl/ , a jeżeli to nei wystarczy to polecam po prostu się rozejrzeć na necie ,bo jest tego mnóstwo obecnie ze względ una to, że rzeczywiścei przynosi to efekty i to lepsze niż mogło by sięw wydawać

 • Post: #26

  szarlotka

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 286

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2015

  Status: Offline


    0  

   

  Będąc przedsiębiorcą, na pewno interesujesz się sprawami związanymi z płaceniem ZUS. Wysokość składek co chwile się zmienia, dlatego warto wiedzieć, skąd to wszystko się bierze. Odpowiedź znajdziesz tutaj http://spotkajbiznes.pl/komu-przysluguje...wych-firm/ co w znacznym stopniu, ułatwi ci poruszanie się na tym polu.

 • Post: #27

  AnnaMarie711

  Użytkownik

  ***


  Postów: 97

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Każda firma potrzebuje oczywiście odpowiedniego wyposażenia. Będziecie musieli w takie się zaopatrzyć. Tu propozycje od https://www.import-maszyn.eu z pewnością świetnie się sprawdzą w wielu firmach.

 • Post: #28

  lamidp444

  Debiutant

  **


  Postów: 31

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Chcesz znacząco zwiększyć zyski w twojej firmie? Według mnie najlepszym rozwiązaniem by było skorzystanie z oferty strony internetowe warszawa . jest to oferta firmy która tworzy strony internetowe, czyli możesz liczyć na zwiększenie reklamy dla firmie i dodatkowo zwiększenie zysków w swojej firmie. Polecam

 • Post: #29
   

  labshire

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2020

  Status: Offline


    0  

   

  Jeśli otwierasz swój biznes i będzie on miał dużo zadań i pracowników to rozważ opcję wykupienia aplikacji i oprogramowania CAQ https://tqmsoft.com/pl/produkty/qda-syst...ed-quality Ta aplikacja wyciąga wszystkie najpotrzebniejsze dane, z których można zrobić konkretne raporty. Naprawdę ułatwia pracę w firmie.

 • Post: #30

  blyskotka

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 523

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2016

  Status: Offline


    2  

   

  Warto także pamiętać o odpowiedniej utylizacji dokumentacji czy korespondencji. W tym celu najlepiej zakupić do biura niszczarkę. Polecam rzucić okiem na model https://biurwa.pl/niszczarka-rexel-auto-200x, myślę, że to będzie dobry wybór.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS