Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ja myślę, że to, jaką wodę pijemy, akurat ma najmniejsze znaczenie - ważne, aby wogóle ją pić. Woda wpływa pozytywnie na cały organizm. Jest budulcem tkanek, wspomaga pracę narządów, pomaga w odchudzaniu, korzystnie wpływa na stan skóry, a nawet poprawia nastrój. Tutaj możecie sobie pobrać Fajny plakat do wydrukowania i powiesić sobie na przykład na lodówce, przedstawiający 20 powodów, dla których warto pić wodę Smile

roksanaszczep

Użytkownik

0  

jeśli nadal masz problem z wodą to myślę, że warto zajrzeć na stronę http://www.filterpol.pl/wegiel.html . Znajdziesz tam bardzo ciekawe informację, jak sobie poradzić z twoimi problemami.

kamcia00

Debiutant

**

0  

Jak dla mnie woda ma ogromne znaczenie, zarówno samo picie wody, jak i nawilżenie całego ciała. Źle nawilżona skóra (i od środka i od zewnątrz) nie będzie jędrna. Postawiłam na picie duuużych ilości wody i balsam do twarzy i ciała cetaphil md protector. Bardzo dokładnie nawilża a dzięki temu moja skóra jest zdrowa, jędrna i bardzo ładnie wygląda.

magicway

Debiutant

**

0  

Ja piję głównie wodę już od jakiegoś roku (oczywiście poza imprezami, tam raczej jej unikam ze względu na to, że słabo "maskuje" wysokoprocentowe smaki :p) i zauważyłem znaczną poprawę w samopoczuciu i wyglądzie. Zacząłem pić wodę dlatego że student, szkoda kasy na napoje, woda najtańsza, itd., ale teraz bym nie zamienił, nie jest słodzona, przez co nie chce się jeszcze bardziej po niej pić- jest wręcz odwrotnie, jednocześnie dzięki temu że nie ma cukru, jest też mniej kg na wadze Big Grin

reload

Debiutant

**

0  

Też piję głownie wodę, teraz nie mam z dostępem do niej żadnego problemu bo mieszkam chwilowo w Warszawie a tu jest bardzo dobra kranówka. Picie wody jest ogromnie ważne dla zdrowia, zamiast porannej kawy w moim przypadku świetnie się sprawdza woda z cytryną

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS