Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Wsparcie merytoryczne - Szkolenia sprzedażowe i www

Selea

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Poszukujemy osób, których obowiązkiem będzie monitorowanie zasobów internetu i gromadzeniem materiałów na bloga firmowego i materiały w tematyce: Szkolenia sprzedażowe

Możliwa stała współpraca, w zakresie szkoleń i stron www.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy dostępny na naszej stronie.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017 02:17 przez Selea.

Demi

Debiutant

**

0  

Wsparcie merytoryczne powinna dać firma, tak samo jak firma powinna nagradzać pracowników za osiągnięte efekty. Wiele większych firm decyduje się na spotkania integracyjne, zatrudniają np dostawców team buildingu (o tym możecie przeczytać na http://www.gammadiscover.pl/wiki/team-bu...pektywy-HR ) takie spotkania są niezwykle owocne, a zespół się integruje.

Demi

Debiutant

**

0  

Jeśli chodzi o jakaś fajną niedrogą stronę internetową, to może warto jeszcze skorzystać z pakietu firmy https://heronart.pl/tanie-strony-internetowe/. W ofercie można przeczytać "Przeniesienie i uruchomienie strony www na serwerze klienta (darmowe w ramach realizacji) lub osadzenie jej na serwerach naszej firmy Heron Art" Myślę, ze mają fajny pakiet oferty za 600 zł netto.

jjusti18

Debiutant

**

0  

A ja wpadłam ostatnio na szkolenie sprzedaży usług hotelowych,
    znalazłam je tutaj witalni. Akurat kończę studia hotelarskie i chce właśnie wziąć w nim udział, ponieważ chciałbym wiedzieć więc na temat jak pozyskiwać klientów do hotelu; jak tworzyć ofertę która będzie interesująca dla gości itp. Z tego co wiem to właśnie odpowiedź na te pytania można uzyskać podczas tego szkolenia.

jamajkaa

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem szkolenia to najlepsza motywacja i szansa na rozwój dla pracownika. Według mnie rewelacyjną inicjatywą jest np konkurs organizowany przez GMC Poland http://gmcpoland.pl/ . 5 osobowe zespoły zarządzają wspólnie firmą i rywalizują między sobą o jak najlepsze wyniki ( finansowe, sprzedażowe itd ). To daje ogromną możliwość rozwoju.

janko

Zaawansowany Użytkownik

0  

Demi napisał(a):
    Wsparcie merytoryczne powinna dać firma, tak samo jak firma powinna nagradzać pracowników za osiągnięte efekty. Wiele większych firm decyduje się na spotkania integracyjne, zatrudniają np dostawców team buildingu...

Takie rozwiązania dają wymierne efekty http://motivizer.pl/blog/system-motywacj...acownikow/. Wdrożenie takiego nowoczesnego systemu motywacyjnego w kompleksowy sposób zapewni odpowiednią motywację dla pracowników.

Miśka Kulka

Debiutant

**

0  

Tak zasadniczo fajnych szkoleń na naszym rynku na pewno nie brakuje. Przy czym sama bardzo chętnie wybrałabym się na Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy, organizowany przez Most Wanted. Z tego co wiem, jest nie tylko bardzo solidny pracodawca, ale jednocześnie można znaleźć u niego wiele ciekawych propozycji np. jeżeli chodzi o konferencję. Ta wspomniana przeze mnie dotyczy kluczowych modernizacji w prawie pracy w tym roku, jak i zapowiadanych zmian w przyszłym. Wobec czego jest to na pewno wiedza obowiązkowa szczególnie dla każdego "kadrowca".

oliwiawu

Debiutant

**

0  

Szkolenia są bardzo ważne w rozwoju osobistym. Niedługo też się wybieram na jakieś szkolenie. Póki co niedawno byłam na darmowym wydarzeniu w Łodzi. Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017 to było bardzo ciekawe wydarzenie!

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS