Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Wybór felg stalowych

Murderess

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam wszystkich.

Znacie może jakieś dobre i sprawdzone sklepy z felgami stalowymi 16? Ja trafiłem na dość ciekawy wybór tutaj http://www.ladnefelgi.pl/... Czy uważacie, że warto tam coś wybrać?

Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali

tatanka

Użytkownik

0  

Próbowałeś coś wcześniej zrobić ze starymi felgami?
    Słyszałam, że niewielkim nakładem środków finansowych można je doprowadzić do stanu, aby były jak nowe. O tym jak to zrobić przeczytasz na tej stronie

Ajlar

Użytkownik

0  

Felgi stalowe odnawiac? To raczej sie nie oplaca - co innego aluminiowe. Zobaczcie sobie po ile stoja stalowki np tutaj: http://oponafelga.pl/
    Darmowa dostawa - wiec nie ma co sie przejmowac kosztami przesylki. Za renowacje starych felg zaplacimy tyle, ze nie warto nawet o tym myslec (wg mnie).

Klamerr

Debiutant

**

0  

Według mnie stalowe felgi są jednym z najlepszych wyborów do auta. Na stronie www.felgiwarszawa.com.pl znalazłem informacje, że warto kupować szczególnie felgi pochodzące od niemieckich firm. Są podobno bardzo wytrzymałymi częściami samochodowymi.

aestus

Debiutant

**

0  

Jeśli już macie felgi, pamiętajcie o ich czyszczeniu i zabezpieczeniu przed warunkami drogowymi, zwłaszcza przed zbliżającą się zimą. Warto postawić na dobre kosmetyki, dzięki którym nie napracujecie się przy osiąganiu zamierzonego efektu. Ja do czyszczenia używam https://cleantechco.pl/sklep/mycie-zewne...d-dewheel/ bo to sprawdzony, mocny środek.

maxel88

Debiutant

**

0  

Klamerr napisał(a):
    Według mnie stalowe felgi są jednym z najlepszych wyborów do auta. Na stronie www.felgiwarszawa.com.pl znalazłem informacje, że warto kupować szczególnie felgi pochodzące od niemieckich firm. Są podobno bardzo wytrzymałymi częściami samochodowymi.

Tak, niemieckie sprawdzają się świetnie, mimo że moje auto ma już trochę lat odnowiłem je i nowe felgi poprawiają efekt wizualny , a co najważniejsze nie pękają, nie odpadają jak byle kołpaki za grosze.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS