Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Wycieczka do Sankt Petersburga

Oktawian25

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jakie polecacie wyjazdy zagraniczne na kieszeń studenta? Ja mam na oku Sankt Petersburg: https://www.wytworniawypraw.pl/wyprawy/75,petersburg

tamar

Debiutant

**

0  

W Sieci na pewno znajdą się porady w tym temacie. Nie powinno być z tym większych problemów.

Ze wszystkich wynalazków, jakich dokonał człowiek, książka jest wynalazkiem największym, ze wszystkich ludzi na Ziemi największym fenomenem jest pisarz

Marcellina

Debiutant

**

0  

I co można tam zobaczyć ciekawego? Masz jakiś przewodnik online?

Mariannka

Debiutant

**

0  

Chętnie pojechałabym do Rosji, jeszcze nigdy nie byłam w tym kraju. Tyle tam jest do zwiedzania, że życia by nie starczyło.

_andrzej745

Debiutant

**

0  

W Rosji też jeszcze nie byłem, ale chętnie bym pojechał i pozwiedzał. I oczywiście przejechał się koleją transsyberyjską.

Wendrbano

Debiutant

**

0  

Hi. It's cool that you decided to visit Russia. That country is really beautiful and has an interesting history. My favorite city is St. Petersburg, I've been there twice and want to go there one more time. If you are interested in visiting that city, then you for sure should take an excursion. biglifetour.com has so many of them to choose from. I visited a Hermitage and have individual excursion there. My guide was so interesting and I wasn't bored for a second. So, I hope, you'll decide to visit beautiful St. Petersburg.

marczak

Debiutant

**

0  

Oktawian25 napisał(a):
    Jakie polecacie wyjazdy zagraniczne na kieszeń studenta? Ja mam na oku Sankt Petersburg: https://www.wytworniawypraw.pl/wyprawy/75,petersburg

Bardzo fajna wycieczka. Jak widzę całkiem fajny program Wytwórnia Wypraw zrobiła. A sam Petersburg jest wart zobaczenia. I najlepiej jechać latem, jak mamy do czynienia z tzw. Białymi Nocami Wink

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS