Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Wyjazd do Wrocławia

monisiaprzylesna

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Co polecicie zobaczyć we Wrocławiu? Podpowiedzcie co według was jest warte zobaczenia? Wybieramy się na długi weekend i z pewnością znajdę chwilę na pozwiedzanie miasta. Co polecacie? Wink

maxel88

Użytkownik

0  

Na pewno wrocławski rynek i słynne zoo, aczkolwiek więcej atrakcji znajdziesz według mnie nie w samym Wrocławiu a w okolicach ogólnie rzecz biorąc na Dolnym Śląsku. Ja bym chciał np. pozwiedzać te wszystkie stare zamki i różne szlaki turystyczne. Stąd pomysł aby pojechać na Śląsk kamperem, móc swobodnie przemieszczać po całym regionie, nie martwiąc się o noclegi. Oferta wypożyczenia jaką znalazłem na https://kampery-wynajem.pl/ zachęciła mnie jeszcze bardziej, wręcz utwierdziła w przekonaniu, że to genialne wyjście. Sami zobaczcie wyposażenie tych kamperów, jest megaSmile A ceny dość przystępne.

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Podczas takiej wycieczki do Wrocławia na pewno prędzej czy później głodniejecie, więc warto wiedzieć, gdzie są jakieś dobre restauracje rynek wrocław oferuje ich naprawdę sporo, ale ja osobiście mogę Wam polecić tą o nazwie "Wrocławska" mieszczącą się na ulicy Szewskiej 59 Wink Spodoba Wam się szczególnie wtedy, kiedy lubicie dania kuchni staropolskiej Wink

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS