Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Wynajem w Katowicach

Tamka

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam! Całej braci studenckiej polecam rozglądać się za ciekawymi ofertami wynajmu na stronie mieszkania na wynajem w Katowicach. Fajnie tam jest sortowanie zrobione, od razu widać, co jest w naszym zasięgu a co nie. Dobra rzecz.

inka67

Debiutant

**

0  

Jest mnóstwo portali z mieszkaniami. Wystarczy poszukać, a można znaleźć ładne mieszkanie w dobrej cenie.

Mateo 77

Debiutant

**

0  

Nie w tym nic dziwnego. Przecież dzisiaj jest tyle różnych możliwości, że każdy znajdzie idealną opcję dla siebie. Ja sam mam do zorganizowania przewóz mebli do Katowic i wiem, że zrobię to przez giełdę transportową. To zawsze najkorzystniejsza opcja, bo zlecenia dla siebie wyszukują tam firmy transportowe, dzięki czemu możecie liczyć na zdecydowanie lepsze stawki. Miejcie to na uwadze Wink

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS