Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
wyposażenie do pokoju

śpioszka

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

hej,

wynajmuję pokój za fajną cenę i blisko centrum, mam pytanie gdzie kupujecie jakieś dodatki do swoich mieszkań czy sypialni? Potrzebne mi jakieś prześcieradło 90x200 i z dwie poduszki Big Grin

klarcia

Użytkownik

0  

Ja w wiekszosci zamawiam online z salonow agata - maja dobra oferte, a realizacja jest u nich ekspresowa Big Grin wiec nie musze zawracac sobie glowy chodzeniem po sklepach

maxel88

Użytkownik

0  

Zazwyczaj nie mam czasu chodzić po sklepach czy centrach handlowych, więc dodatki do domu najchętniej zamawiam przez Internet. Pościel oraz bardzo fajne poszewki, praktyczne i zarazem ozdobne znajdziesz w ofercie https://www.indelo.pl/poszewki-dekoracyjne-cat-85 a do tego przeróżne inne rzeczy do mieszkania. Jakość powłoczek, które zamawiałem jest bardzo dobra, porządnie wykończone, materiał się nie spiera, więc polecam.

Josie

Debiutant

**

0  

Bardzo fajnie, że polecacie konkretne produkty.

monikabert90

Najlepszy

0  

Ja zazwyczaj różnego rodzaju dodatki zamawiam przez internet, ostatnio n przykład kupiłam sobie fantastyczne świece zapachowe na stronie https://ladniepachnie.pl/. Wybór był tam naprawdę bardzo szeroki, a ceny niewygórowane Wink Polecam się tam rozejrzeć Wink

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Kadzidełka są jeszcze lepsze.

Taiwaneq

Debiutant

**

0  

Nie znam się na tym tak dobrze jak Wy

bladosz11

Użytkownik

0  

Wyposażenie do pokoju oprócz mebli jest dość elementarne zazwyczaj i chodzi tu przede wszystkim o pościel, prześcieradło i poduszki. Tym bardziej, że w takim pokoju spędzamy dość sporo czasu w ciągu dnia, więc zadbajmy o to aby było wygodnie. Jak ja chciałem zamówić nowe prześcieradło to tylko w sklepie on line zrobiłem click i kupiłem je bez najmniejszego problemu.

Kryska_33

Użytkownik

0  

Ja jeśli nie muszę się spieszyć to również zamawiam wszystko online. Prześcieradła mam z http://www.jmproducent.pl najbardziej lubię z frotte, takie milutkie są w dotyku. Czasami też z jerseyu kupowałam.

Chmielewski

Debiutant

**

0  

Pamiętaj, że każdy dobrze urządzony pokój - potrzebuje stylowego i wygodnego łóżka. Ja swoje znalazłem na https://mks-meble.pl/lozka-do-sypialni-c-8_56.html - szczerze polecam bo lepszej oferty w internecie nie znalazłem.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS