Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Wynajmiemy Ci mieszkanie
 • Post: #21

  fista

  Użytkownik

  ***


  Postów: 153

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2015

  Status: Offline


    0  

   

  Jeśli ktoś ma mieszkanie na wynajem to chyba łatwiej byłoby dodać ogłoszenie do bazy https://osharenews.pl/baza-firm/ aniżeli tak pisać na forach. Dużo łatwiej znaleźć klienta dzięki tego typu portalom, bo więcej osób je odwiedza. Dodanie ogłoszenia jest bezpłatne

 • Post: #22

  trewli

  Debiutant

  **


  Postów: 3

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Jeśli jesteście serio zainteresowani wynajmem mieszkania lub nawet jego kupnem to raczej warto zgłosić się do specjalistów, niż szukać czegoś na własną rękę.
  Moje doświadczenia z https://www.russjan.com/ skończyły się pięknym mieszkaniem w Sopocie i pełną satysfakcją

 • Post: #23

  ilamud753

  Debiutant

  **


  Postów: 3

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Sam zastanawiam się nad zakupem mieszkania, które mógłbym w późniejszym czasie wynajmować studentom. Nie interesują mnie jednak Katowice, a Wrocław. Na zakup jakiego mieszkania się zdecydować? Nie ukrywam, że najbardziej przemawiają do mnie mieszkania w stanie deweloperskim, dostępne w ofercie tej firmy: https://vantage-sa.pl/mieszkania-dwupoko...wroclawiu/

 • Post: #24

  bladosz11

  Użytkownik

  ***


  Postów: 205

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Ja na szczęście nie musiałem wynajmować mieszkania i zresztą również nie chciałem być wynajmującym. Do niedawna posiadałem jeszcze fajną działkę budowlaną pod Warszawą, ale musiałem ją w dość krótkim czasie sprzedać. Bezpośrednio skontaktowałem się z https://skup-mieszkan.nieruchomosci.pl/s...-warszawa/ i jestem zdania, że było to najlepsze wyjście jakiego mogłem dokonać.

 • Post: #25

  Mitia

  Debiutant

  **


  Postów: 36

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Hmm muszę się zastanowić nad taką usługą, ponieważ jakiś czas temu kupiłem od https://www.profbud.info/ swoje drugie mieszkanie, którego właśnie przeznaczeniem jest wynajem. Narazie dopiero jestem na etapie umeblowywania mieszkania, ale to raczej nei potrwa dlugo, a w sumie nawet nie wiedziałem, że są firmy zajmujące się takimi formalnościami związanymi z wynajmem, muszę to przegadać z żoną, bo zależy ile takie usługi kosztują Tongue ale tak czy siak ciekawa opcja, warta rozważenia jak ktoś się nei zna, nie ma czasu albo po prostu jest leniwy

 • Post: #26

  bladosz11

  Użytkownik

  ***


  Postów: 205

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Ja raczej nigdy nie miałem okazji aby wynajmować komuś mieszkanie, gdyż nie potrzebowała tego sytuacja. Moim zdaniem świetnym za to rozwiązaniem dysponuje firma https://kupujemym.pl/skup-udzialow/ która jest w stanie skupić od nas udziały w danej nieruchomości. Jeśli chcemy szybko się ich pozbyć to na pewno będzie to zrealizowane rzetelnie.

 • Post: #27

  hopsio-bopsio

  Debiutant

  **


  Postów: 25

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2020

  Status: Offline


    0  

   

  Niedawno, mój wujek szukał kogoś kto wykonuje usługi budowlane Słupsk , ponieważ miał do wykonania malowanie mieszkania Słupsk oraz ocieplenie elewacji Słupsk . Wiem, że znalazł firmę która działa na terenie całego kraju, także może to by było dobre rozwiązanie i w tym przypadku. Muszę się zorientować jak to tam dokładnie wygląda.

 • Post: #28

  edwine933

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 377

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Ja to myślę, że ogólnie warto stawiać na mieszkania w dużych miastach jak Szczecin. Wspomniałam o tym mieście, ponieważ sama dla siebie szukam tutaj mieszkania. Z ofert to chyba najwięcej znalazłam na https://www.dobryadres.pl/ofertynierucho...mieszkania . Bardzo różne lokalizacje, mieszkania i wszystko super.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS