Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
wyposażenie magazynu

kubaba

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

hej, tak trochę z innej beczki, ale które ze sprzętów pokazanych tu najlepiej sprawdzają się i są niezbędne na magazynie? to dla mnie bardzo ważne żeby poznać jakieś inne (poza moją) opinie

mileniaa

Użytkownik

0  

magazyn to nie tylko samo miejsce ale przede wszystkim jego porządne wyposażenie, które przyczyni się do jego funkcjonowania na najwyższych obrotach. Jeżeli chodzi o wózki transportowe, to coś takiego tutaj widziałam https://www.utzgroup.pl/wozki-transportowe/ Dobrze dobrany sprzęt znacznie ułatwia i przyśpiesza prace, dlatego jego dobór jest dość istotny.

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

A komu Waszym zdaniem najlepiej jest zlecić projekt takiej hali magazynowej? Jak tak sobie przeglądaliśmy różne oferty w internecie, to w oko wpadła nam ta na stronie http://depenbrock.pl/oferta/projektowani...gazynowych. Z tego,co widzimy, firma Depenbrock duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo projektowanych przez nich hal, a to chyba bardzo ważne w dzisiejszych czasach, prawda?

blyskotka

Zaawansowany Użytkownik

1  

Magazyn trzeba przede wszystkim dobrze oznaczyć, aby pracownicy byli w nim całkowicie bezpieczni. Polecam też pomyśleć o znakach informujących, jak na przykład nieupoważnionym wstęp wzbroniony a4. Nie każdy chce, aby pracownicy czy też osoby postronne wchodziły do każdego pomieszczenia na magazynie.

elabarbara

Użytkownik

0  

Najlepiej jest szukać wszystkich niezbędnych rzeczy do magazynu w sklepach internetowych

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Prowadzę własny magazyn i zastanawiam się nad dokupieniem wyposażenia. Mam na myśli głównie maszyny, takie jak wózki widłowe, które pomogą mi w przenoszeniu towarów z tira do magazynu. gdzie najlepiej szukać ?

Olaprima

Debiutant

**

0  

Bardzo dobry wybór, ja także wyposażyłam swój magazyn w takie wózki. Jednak niezbędnym elementem, o którym wcześniej nie pomyślałam będzie instalacja nowej, przemysłowej nagrzewnicy wodnej. Szukałam takiego sprzętu wśród różnych producentów, ale najbardziej zainteresowała mnie oferta firmy Reventon https://reventongroup.eu/ . Oferują niezawodną jakość swoich produktów i wysoką trwałość. Którą nagrzewnicę byście zastosowali w swoich magazynach?

victoria1

Użytkownik

0  

A ja natomiast uważam, że w magazynie najważniejszą inwestycją jest sprzęt logistyczny który nie będzie się co chwile psuł i stopował prac :/

Nosferatu

Symfonia Grozy

0  

Dzięki solidnemu wyposażeniu praca odbywać się może w takich miejscach zdecydowanie sprawniej. Wink

Silver Service - usługi sprzątające Śląsk.

jo.anna

Debiutant

**

0  

A żeby jeszcze bardziej usprawnić pracę to po za dobrym sprzętem warto pomyśleć o odpowiednim systemie zarządzania. Nie każdy jest przekonany do takiego rozwiązania ale warto spróbować choćby użyć dostępnych w internecie wersji darmowych jak np ten program magazynowy . Możesz kontrolować sprzedaż, wysyłkę a nawet księgowość. Warto poznać dostępne rozwiązania technologiczne i z nich korzystać.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS