Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Wyposażenie magazynu

burza

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Wyposażenie magazynu powinno być przystosowane do potrzeb i tego, co będzie się magazywanowało

mileniaa

Użytkownik

0  

A co powiesz o np na pojemniki magazynowe Według mnie to bardzo dobra forma pzrechowywania różnych rzeczy chociażby w garażu. Takie pojemniki są spore i mogą pomieścić na prawdę sporo. Myślę że mąż będzie zadowolony z takiego rozwiązania.

lusia1

Debiutant

**

0  

wyposazenie magazynow oferuje firma Nedcon . W jej szerokiej ofercie znajdziesz na pewno regały, antresole podesty robocze i wiele innych rzeczy jakich potrzebujesz . Są wykonane solidnie oraz z dobrych materiałów . Firma posiadaja wiele zadowolonych klientów , oraz świetne ceny .

korner

Debiutant

**

0  

Jeśli chodzi o wyposażenie magazynu to koniecznie trzeba zaopatrzyć się w dobre systemy przywoławcze. To idealne rozwiązanie, jeśli nasi pracownicy mają problem z komunikacją, o co nietrudno gdy hala jest duża.

Przy okazji polecam systemy przywoławcze firmy LRS. Sam używam ich w swojej pracy i jestem bardzo zadowolony. Link dla zainteresowanych: http://www.lrspoland.pl/

michalnalepa

Debiutant

**

0  

Generalnie według mnie podstawa każdego dobrego magazynu to duża ilość desek kompozytowych i paneli oczywiście w zależności od specyfikacji branży w jakiej obraca się magazyn jednak dzięki sprawdzonym rozwiązaniom takich jak użycie desek kompozytowych z Warszawy dają niesamowite efekty.

Sosnowianka

Debiutant

**

0  

Co do wyposażenia mogę Ci polecić tą firmę Nedcon Silesia mój kuzyn dostał od nich dobrą propozycję na wyposażenie hali w regały.
    Mają duże doświadczenie i naprawdę wiele do zaoferowania a przy tym są bardzo pomocni jeżeli chodzi o doradztwo czy serwis.

DanielaMT77

Debiutant

**

0  

Nie zapominajcie również o drobniejszych akcesoriach, które przydadzą się w magazynie jak i w biurze. Bo każdy magazyn musi miec przecież swoje biuro Smile Polecam wam nowoczesne suszarki kieszeniowe oraz kosze bezdotykowe od firmy https://www.bentlex.pl

aniaola37

Debiutant

**

0  

Również odpowiedni program do zarządzania całym magazynem powinien być wliczany jako jego podstawowe wyposażenie Smile Takie rozwiązania proponowane przez firme http://sidgroup.pl pomogą wam w zarządzaniu magazynem, jego logistyką, sprzedażą, a nawet w ogarnięciu całych finansów związanych z tym przedsięwzięciem

jamajkaa

Debiutant

**

0  

Odpowiednie oprogramowanie wpływa na pewno na efektywność pracy takiego magazynu. Jednak nie oszukujmy się to regały do magazynu stanowią główną część wyposażenia takiego miejsca. Grunt to korzystać ze sprawdzonych ofert, moim zdaniem najlepiej kupować u producenta - to pozwala uniknąć pośredników a tym samym zaoszczędzić Smile

Jola1998

Użytkownik

0  

Chętnie się dołączę do wątku wyposażenia magazynu, bo właśnie szukam prowadnic, chwytaków i innych części podnośników do 20 kg. Mąż już się coś tam rozglądał, ale jest w tym tak samo pogubiony jak ja. Na co mamy zwracać uwagę, poszukując producenta tego typu rzeczy? Czy na przykład strona http://www.manipulatory.eu/pl/menu/kontakt i oferta na niej zawarta będą w porządku? Jak sądzicie? Widzieliśmy tylko, że mają dobre opinie w Internecie i szeroki asortyment. Gdybyśmy się na nich zdecydowali, kupilibyśmy wszystko w jednym miejscu. Doradźcie Wink .

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS