Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Wyposażenie magazynu
 • Post: #31

  zabrzanka

  Użytkownik

  ***


  Postów: 127

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Prowadząc magazyn warto pomyśleć o komputerze. Chociaż po to by kontrolować stany magazynowe. Bardzo ciekawa jest oferta http://leasinglaptopa.pl/
  Można skorzystać z leasingu komputera i spokojnie spłacać raty. Na końcu dokonuje się wykupu. Ta opcja pozwala na znaczne oszczędzenie gotówki.

 • Post: #32

  Magdalena Michalak

  Użytkownik

  ***


  Postów: 208

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2015

  Status: Offline


    0  

   

  Tak sobie myślę, że wyposażenie magazynu w sporej mierze powinno być uzależnione od tego, do czego będzie on przeznaczony. Jeżeli będą w nim wykorzystywane systemy sprężonego powietrza, bez dobrej sprężarki na pewno się nie obejdzie. W związku z czym na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę Almig http://www.almig.pl/ - niemieckiego producenta, działającego od wielu lat, który to dostarcza sprężarki najwyższej jakości, a jednocześnie świadczy również usługi serwisowe.

 • Post: #33

  oliwiawu

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 270

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Z pewnością przydadzą ci się w magazynie opakowania, kartony fasonowe,folia bąbelkowa, taśmy itp. Ja sama szukałam takich rzeczy do magazynu męża i znalazłam w tym sklepie gdzie praktycznie jest wszystko https://centrumpakowania.com/ . Teraz wiemy gdzie szukać taniej, a ceny mają naprawdę atrakcyjne.

 • Post: #34

  blyskotka

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 514

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2016

  Status: Offline


    2  

   

  Pamiętaj o tym, aby taki magazyn odpowiednio oznakować. W tym celu mogą Ci się przydać na przykład grawerowane tabliczki informacyjne. Bardzo duży wybór takich elementów znajdziesz na stronie http://www.grawernia.pl/k7,szyldy-tablic...cyjne.html. Myślę, że to dobra opcja.

 • Post: #35

  tosiasamosia

  Użytkownik

  ***


  Postów: 246

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Jeśli masz magazyn to pewnie też musisz mieć zapakowane przedmioty. U mnie w firmie korzystamy z usług producenta opakowań http://art-box.com.pl/ Widać, że naprawdę bardzo dbają o swojego klienta. Poza tym jakość jest dobra, a to jest bardzo istotne. Mają bardzo szeroki wybór jeżeli chodzi o opakowania . Kartony wykonane przez nich są bardzo solidne, więc polecam ich wam.

 • Post: #36

  Sosnowianka

  Debiutant

  **


  Postów: 49

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Pamiętaj o dobrym oprogramowaniu, magazyn nie będzie sprawie działał bez odpwiedniej ewidencji towaru. Polecam tych specjalistów https://erpnav.pl którzy wdrażają takie systemy w firmach i świetnie sprawdzają się również w innych działach.

 • Post: #37

  edwine933

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 309

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Czy w skład wyposażenia magazynu wchodzą regały wspornikowe ? I czy są przydatne, bo nie wiem, czy je kupować czy nie. Mam już niby kilka rodzajów wybranych, ale jakoś cały czas jest to kłopotem. Może dlatego, że dopiero pierwszy raz taki magazyn wyposażam. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to stworzę jeszcze 2 mniejsze, bo mam na to miejsce, a firma jest spora i posiada lokalizację w 3 miejscowościach.

  Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2018 11:38 przez edwine933.

 • Post: #38

  patty1

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 546

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2014

  Status: Offline


    0  

   

  Nie tylko wyposażenie jest istotne, trzeba też pomyśleć o organizacji ruchu wokół magazynu. Warto dowiedzieć się na czym ona polega, na http://celnie.pl/projektowanie-organizac...zym-polega można o tym poczytać.

 • Post: #39

  Pstryczek

  Debiutant

  **


  Postów: 6

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Odpowiedzi odnośnie sprzętu i wyposażenia masz już mnóstwo. Nie zapomnij jednak o odpowiednim oświetleniu warsztatu bo to ono znacząco wpłynie na jakość Twojej pracy. Ja również prowadzę warsztat i postawiłem na oświetlenie ledowe. Nie żałuję. Sprawdza się świetnie. Zainwestowałem nawet w ledy schodowe dla bezpieczeństwa. Wink

 • Post: #40

  Rezooo

  Debiutant

  **


  Postów: 31

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2018

  Status: Offline


    0  

   

  W żadnym magazynie nie powinno zabraknąć choćby podstawowych narzędzi gospodarczych. Różnie to bywa, czasem trzeba coś przyciąć czy przykręcić a można to z powodzeniem zrobić samodzielnie jeśli ma się czym. Po co generować koszty i wzywac firmę do drobnych napraw, które można zrobić własnoręcznie.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS