Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Wyposażenie magazynu

blyskotka

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

1  

W swoim domu chciałabym zrobić mężowi taki profesjonalny warsztat. Wiem, że bardzo lubi majsterkować i na pewno skorzystał by z takiego miejsca. Już sporo sprzęt ma ale muszę kupić jeszcze meble do tego warsztatu. Patrzyłam już tu , za takimi meblami nie wiem tylko jak mam to skompletować. Podpowiecie mi?

marcin28

Debiutant

**

0  

W castoramie kupisz tanio regały.

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Wiertarkę mu kup, boscha najlepsza Smile Magazyn jest duży?, najlepsze posadzki w takim miejscu to przemysłowe http://toczytam.pl/posadzki-przemyslowe-...emyslowej/ nie mniej ważne niż narzędzia.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2016 13:55 przez janko.

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

No wiertarki Boscha są najlepsze Smile

Rodiril

Użytkownik

0  

Zależy jakiego magazynu ? logistycznego ? Prawdopodobnie przyda się Wam również liczarka banknotów ponieważ wielu klientów przyjedzie z pieniędzmi. Zostawię Ci namiar na jedną dobrą firme http://www.albacon.eu/liczarki-banknotow - która w swojej ofercie posiada takie sprzęty!

blanka

Użytkownik

0  

Warto zainwestować w wózki magazynowe. Wiele osób o nich zapomina, a później pojawia się problem, gdy trzeba coś przetransportować. W tym przypadku należy sprawdzić sobie ofertę firmy Lema, ponieważ prezentuje się naprawdę świetnie.

fista

Użytkownik

0  

Jasne, że wózki są niezbędne i raczej ciężko o nich zapomnieć. Ale wiem, że często jest problem z regałami dobrej jakości. Mi na szczęście tutaj http://www.e-regaly.pl/ udało się znaleźć porządne i w dobrej cenie

fenkuł

Użytkownik

0  

Ja myślę, że wyposażenie magazynu to najmniejszy problem. Najważniejsze to później skutecznie prowadzić ewidencję swoich narzędzi czy sprzętu. W końcu od tego zależy rozwój działalności prawda? Na szczęście technologia poszła naprzód i taką pracę może za nas wykonać program komputerowy np. Narzędziownia - http://www.pwsk.pl/
    Warto się zapoznać z taką ofertą, bo pomaga kontrolować stan przetrzymywania sprzętu przez pracowników, trwale oznaczy nasze środki, zgromadzi w jednym miejscu dokumentację majątku firmy itp.

andrecourt

Debiutant

**

0  

Aby niezbędnik majsterkowicza był kompletny, nie można zapomnieć o podstawowych preparatach do klejenia. Począwszy od klejów rozpuszczalnikowych po kleje silikonowe - stanowią nieodzowną pomoc przy wszelkiego typu pracach naprawczych czy remontowych.

aleksa01

Debiutant

**

0  

W firmie Nedcon znajdziesz wiele produktów które z pewnością cię zainteresują ponieważ firma zajmuje się sprzedażą produktów do wyposażenia oraz doradztwie jeśli chodzi planowanie magazynu. Zachęcam do odwiedzenia strony producenta.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS