Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
wyprawka dla dziecka

oliwiawu

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jestem w 8miesiącu ciąży i praktycznie mam już całą wyprawkę oprócz czapki zimowej dla noworodka . Jakie czapeczki zimowe polecacie? Czy te ze sklepu Lencia się sprawdzają?

patryczzja

Debiutant

**

0  

Myślę że takie rzeczy jak wózek, mebelki czy ubranka najkorzystniej kupisz w sklepie http://www.viki.net.pl/. Posiadają bardzo szeroki asortyment obejmujący wiele znanych i szanowanych marek, a to wszystko w bardzo korzystnych cenach.

sandersania

Użytkownik

0  

ja polecam kupić najpierw najważniejsze rzeczy typu pampersy wielokrotnego użytku itp. A resztę kupić dopiero po urodzeniu dziecka na bieżąco.

blyskotka

Użytkownik

1  

Jeżeli mieszkacie w piętrowym domu lub mieszkaniu to koniecznie rzućcie okiem na takie rozwiązanie jak barierka zabezpieczająca na schody. Dzięki niej maluch będzie bezpieczny i nie będziecie musieli martwić się, że spadnie ze schodów. A przypominam tylko, że dzieci bardzo szybko zaczynają raczkować.

blanka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Tutaj https://zaira.pl/pl/c/Lozeczka-dzieciece/372 mają ciekawe łóżeczka dla niemowląt . Wybór jest tam spory, więc można wybierać i przebierać. Mają fajne kolory, które pasują praktyczne do każdego wnętrza. Super sprawa, bo takie łóżeczko będzie można później z powodzeniem sprzedać.

jjusti188

Użytkownik

0  

Warto też w razie czego chociaż przeanalizować, które mleko modyfikowane byłoby odpowiednie dla dziecka. Różnie bywa z naszym karmieniem- czasami matki mają pokarm, czasami nie, a niekiedy same rezygnują z karmienia. Wiadomo, że dziecko potrzebuje produktu odpowiedniego w wszelkie witaminy i inne składniki do prawidłowego jego rozwoju. Ja dopiero teraz przestaje karmić i polecono mi bebilon 3 https://www.apteka-melissa.pl/produkt/be...,4642.html ponoć jest najlepszym mlekiem dla dzieciaczków.

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

W wyprawce dla niemowlaka koniecznie powinny znaleźć się także dobrej jakości kosmetyki d pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Bardzo dobre opinie ma pod tym kątem marka https://www.mustela.pl/ - jestem przekonana, że już wcześniej ta nazwa obiła Wam się o uszy. Producent oferuje między innymi produkty do specjalistycznej pielęgnacji, między innymi skóry bardzo suchej czy też skłonnej do atopii, co niestety w przypadku malutkich dzieci często się zdarza.

adik356

Użytkownik

0  

Na https://plodnosc.pl/ znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego co potrzebne do szpitala ale i po powrocie do domu. Masz tam szereg artykułów związanych z ciążą i macierzyństwem, rozwojem dziecka i jego potrzebami. Super sa takie serwisy

Luizjana

Debiutant

**

0  

Jedna z obowiązkowych pozycji w każdej wyprawce jest oczywiście wózek, najlepiej wielofunkcyjny. Sama zastanawiam się nad takim modelem wózka euro cart durango sport, bo jestem na etapie kompletowania wyprawki. Przyznam że ekscytujące są takie pierwsze zakupy dla maluszka.

minara

Debiutant

**

0  

pamiętam, że przy kompletowaniu wyprawki dla mojego Adasia miałam największy problem z wyborem jednego konkretnego wózka Smile Podobało mi się conajmniej kilka modeli a wiadomo, że mogłam wybrać tylko jeden. Ostatecznie zdecydowałam się na model Passo z Euro Cart i po 4 miesiącach użytkownia mogę go szczerze polecić. Stabilny stelaż, porządny materiał. Gondola jest sppra, ma wygodny materacyk, regulowany zagłówek i funkcję bujania.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS