Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

stalowa

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Przejmujemy się wodą w baniakach, wodą w butelkach plastikowych. Chyba słusznie... Zastanawiamy się nad tym, czy pić źródlaną, czy mineralną. Ale często nie zdajemy sobie sprawę z tego, że woda płynąca w naszych rurach też nie jest najlepsza i warto o nią zadbać. Ja sobie nie zdawałam sprawy z takiej potrzeby, dopóki nie przeczytał o tym na http://cosmowater.pl/uzdatnianie-wody-dl...da-w-domu/. Wam też polecam tę lekturę. Nie chce straszyć, ale ku przestrodze!

karacja

Debiutant

**

0  

lepsze sa w aluminiowych !

zara

Użytkownik

0  

Dla mnie idealna woda to ta https://www.darnatury.pl/blog/article/cz...ralizowana która jest idealna dla osób aktywnych fizycznie, pozostali powinni pić wodę źródlaną która nadaje się również dla dzieci i osób starszych.

MrEwelinka

Debiutant

**

0  

Ja piję przefiltrowana przez dzbanek i nie mam takiego problemu. Poza tym taki sposób jest bardzo wygodny i ekonomiczny. Tak, że jest to chyba najlepsza opcja.

tomasz.skala

Debiutant

**

0  

też jestem za filtrowaniem wody w dzbanku, ekonomicznie i ekologicznie Smile

adik356

Debiutant

**

0  

A nie szklana butelka jest najlepsza? Czytałam gdzieś, że wodę wart do szkła przelewać przed piciem, na kilka godzin. Można oczywiście zamówić tez taką, świetna jakościowo, w wygodnym opakowaniu, zawsze na czas na http://iwoniczanka.pl/ - znacie markę?

DiamondExecutive

Debiutant

**

0  

Najlepszą wodę to podobno robi znachor Jerzy Ziemba. Robi on tam jakieś strukturyzatory wody. Ogólnie mocno podejrzany gość.

reload

Debiutant

**

0  

Nie wiem ja teraz jest w Katowicach ale w Warszawie jakość wody bardzo się poprawiła i piję ją bez filtrowania prosto z kranu. Przestałem nawet kupować tą w butelkach

wisienusia

Debiutant

**

0  

Ja nigdy nie wiem jaka jest dokładnie różnica pomiędzy wodą mineralną, a źródlaną.

Jola1998

Użytkownik

0  

U nas z tą wodą to różnie bywa - raz jest smaczna i czystsza, zaraz wydaje się jakaś taka niezdrowa. Próbowaliśmy przerzucić się na mineralną, ale wiele z nich ma nieciekawy smak, dlatego szukamy sposobu na uzdatnianie takiej kranówki. W sklepie Strefa Filtrów https://strefafiltrow.pl/ widzieliśmy specjalne filtry do rur, chyba sobie takie sprawimy.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS