Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Wywóz odpadów budowlanych Kraków

victoria1

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Polecacie może firmę ProEKo a konkretniej ich Wywóz odpadów budowlanych Kraków ? Z tego co czytałam na stronie mają bardzo bogatą ofertę i krótkie terminy!

Flyer24

Debiutant

**

0  

Mój dziadek kiedyś prowadził taką firmę, jednak okazało się to mało opłacalnym biznesem

RafalM

Debiutant

**

0  

Firma redskip krakow oferuje wywóz gruzu, śmieci, czy materiałów budowlanych. Mają bardzo bogatą ofertę i różne warianty, które możemy dopasować do swoich potrzeb np. możemy wziąć kontener na 30 minut, a możemy też wynająć go na dłuższy okres. Ja korzystałem i byłem bardzo zadowolony z wykonanej uslugi.

Kordi33

Użytkownik

0  

Do takich rzeczy to polecam Firmę : http://gruzmax.pl . Mają różne rozmiary kontenerów, od 4m3 do powyżej 14m3, co daje nam możliwość dobrania wielkości pod gruz który nam zalega, czy też pod inne materiały budowlane. Polecam serdecznie, ja korzystałem i byłem bardzo zadowolony z ich usług.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS