Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

krzychhu55

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jeśli nie wiesz z jakiego sklepu internetowego kupić zabawki to polecam wejść sobie na https://www.hurtowniazabawek.pl/ i zapoznać się z ich szeroką ofertą produktów.

bkolecka5

Debiutant

**

0  

A patrzyliście na jakieś zabawki w marketach? Ja do tej pory unikałam takich zakupów w innych sklepach niż te z akcesoriami dla dzieci. Ale w sumie okazało się, że to błąd. Ostatnio kilka razy kupiłam zabawki w markecie, a najpierw wypatrzyłam je na stronie www.kaufland.pl - potem na szczęście udało mi się je dostać stacjonarnie. I nie dość, że ceny były bardzo przystępne, to jeszcze jakościowo wszystko było bardzo dobre, co przede wszystkim potwierdzają rodzice tych dzieci. Bo ja sama jeszcze na zabawkach tak dobrze się nie znam i liczyłam na opinię osób bardziej doświadczonych Smile

edwine933

Użytkownik

0  

Szukacie jakiś fajnych zabawek? To wejdzie sobie na stronę https://najutro24.pl/ Tam dla dzieci mają nie tylko fajne zabawki, ale również i akcesoria, które sprawdzają się w codziennej opiece nad dzieciakami, więc znajdzie się coś i do zabawy i do codziennych czynności.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS