Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Zabieg na powiększenie piersi

Olgierd85

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Co sądzicie o takim zabiegu. Z tego co wiem to zostają wszczepione implanty piersiowe . Myślicie że to dobry pomysł czy fanaberia?

maxel88

Użytkownik

0  

Moim zdaniem fanaberia, a poza tym powiększony sztucznie biust wcale nie wygląda dobrze. Ingerencja chirurgiczna dla urody...nie. Rozumiem jeszcze takie zabiegi jak np. wykonuje salon http://www.pracownia-piekna.pl/ , masaż modelujący sylwetkę czy spa, ale bez przesady czyli bez skalpelaSmile

Ekominka

Użytkownik

0  

Znajoma ma takie sztuczne silikony i dla mnie wygladaja nienaturalnie i na pierwszy rzut oka widac ze są sztuczne i sterczące.. dla mnie nie fajne. Ja zdecydowalam sie na zabieg reimplantacji tkanki tluszczowej w Dermed w Katowicach. Przeszczepiono mi tluszcz z ud do piersi wiec efekt jest naturalny, nie ma sztucznego wypelnienia wiec organizm zaakceptowal go bez problemu no i zyskalam kilka cm mniej w nogach Big Grin Same plusy

zippa

Debiutant

**

0  

Ja tam zawsze byłam przeciwniczką takich sztucznych rzeczy. Już chyba lepsze są naturalne mniejsze, niż duże piersi przez jakiś silikon. Ewentualnie warto pokusić się po naturalne metody lub preparaty na bazie naturalnych składników jak tutaj http://polskakobieta.pl/tabletki-na-powi...ie-biustu/ Coś takiego raczej mogłabym wypróbować Smile

kamila.stuhlik

Użytkownik

0  

Co innego powiększenie cycków, bo ktoś ma takie widzimisię, a co innego, jeśli dziewczyna ma poważne kompleksy na tym punkcie. Są sytuacje, w których taki zabieg może być nawet refundowany z nfz.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS