Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

parkiet

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Nowotwory, takie jak czerniaki są podobno jednymi z najgroźniejszych, a jednocześnie dosyć trudno je wykryć. Na co zwracać uwagę podczas obserwacji pieprzyków na ciele? Mam ich sporo, a z wiekiem, mam wrażenie, robi się ich coraz więcej. Nie chciałabym przegapić jakichś ważnych objawów, a jednocześnie nie chcę dać się zwariować i szaleć z niepokoju przy każdym zauważonym znamieniu.

Gracjan43

Debiutant

**

0  

O zdrowie zawsze trzeba dbać. Musimy chodzić raz na jakiś czas do lekarzy.
    ____
    http://kontomiar.pl/bank-smart-wasze-pyt...-rachunek/

dumik

Debiutant

**

0  

Warto zastanowić się również nad odpowiednim ubezpieczeniem zdrowotnym. Na rynku jest obecnie wiele ofert, ja swoją polisę wykupiłam ze strony https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdrowotne . Warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem.

zara

Użytkownik

0  

Zgadzam się że o zdrowie trzeba dbać w każdy możliwy sposób, najlepiej zacząć od zdrowego stylu życia, na portalu naturalnie o zdrowiu naturalnieozdrowiu.pl znajdziesz bardzo dużo sposobów na to jak żyć zdrowo i jak sobie radzić domowymi sposobami z niektórymi dolegliwościami, bardzo lubię czytać ten portal

Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2019 17:04 przez zara.

frela

Debiutant

**

0  

Ja stosuję przede wszystkim profilaktykę w postaci zdrowej diety i suplementów. Ostatnio odkryłam żywokost lekarski - https://cellulitis.info.pl/domowe-sposob...-leczeniu/ Robię z niego domowy krem żywokostowy. Polecam wszystkim spróbować.

Bamm-Bamm Rubble

Użytkownik

0  

Warto jest dbać o zdrowie pod każdym względem. Trzeba odpowiednio się odżywiać, ale też mieć na uwadze, jak ważna jest dla organizmu odpowiednia dawka ruchu. Należy pamiętać też o zdrowiu psychicznym. Tutaj macie fajnego bloga o takiej właśnie tematyce https://zdrowiejestskarbem.wordpress.com/.

Sprawdzone biuro nieruchomości Verso.

stalowa

Zaawansowany Użytkownik

0  

Jeżeli chodzi o wybielanie zębów Kraków to mam jeden sprawdzony gabinet. Jak ktoś chce to mogę dać namiary.

adrian098

Debiutant

**

0  

Jasne że zdrowie najważniejsze i profilaktyka też. Robiliśmy z żoną ostatnio wszystkie badania, je słabo wyszła cytologia i okazało się że ma wirusa hpv. Dzięki temu że szybko zareagowała i poszła do lekarza wystarczyła kuracja papilocare i obyło się bez poważniejszych zabiegów a gdyby to zaniedbała rak szyjki macicy gotowy!

bartekszew78

Debiutant

**

0  

Czerniaki to bardzo poważne nowotwory, dlatego trzeba chronić skórę przed promieniowaniem UV przez cały rok. Poza tym należy unikać solarium i przeglądać co jakiś czas swoje znamiona.

jjusti188

crazy89

0  

O zdrowie trzeba bardzo dbać. Czasami wystarczy chwila nie uwagi i coś złego się nam wydarzy. Przez co potem potrzebne jest specjalistyczne leczenie. Wielu ludzi obawia się przykładowo rehabilitacji, ale przecież nie jest to nic złego. To metody terapeutyczne mające na celu poprawę stanu zdrowia pacjenta, przywrócenie jego zdolności do poruszania się etc. Wszystko zależy od rodzaju schorzenia, bądź innej powstałej przyczyny. Centrum rehabilitacji https://www.mf-fizjoterapia.pl to znakomite miejsce na to, żeby leczy się w przyjaznej atmosferze pod okiem dobrych terapeutów.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS