Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
założenie firmy zajmującej się produkcją
 • Post: #11

  jjusti188

  Użytkownik

  ***


  Postów: 190

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  witam wszystkich,
  ja chciałbym polecić Wam trochę innego rodzaju narzędzia, a mianowicie manipulatory pneumatyczne oraz chwytaki. Które są bardzo przydatne w przenoszenie różnego rodzaju ładunków. Uważam, że warto zakupić takie urządzenie, ponieważ z pewnością to przyspieszy i ułatwi Waszą pracę. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.manipulatory.eu .

 • Post: #12

  tosiasamosia

  Użytkownik

  ***


  Postów: 246

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Hejka. Branża nad którą się zastanawiasz myślę że jest dobrym kierunkiem. Mój mąż podobnie jak ty chce otworzyć firmę produkcyjną ale w innej dziedzinie. Pomagam mu trochę w załatwianiach tych wszystkim spraw a jest tego dużo. Na początek pewnie chce trochę oszczędzić bo chcę bym mu pomagała w sprzątaniu firmy itd. Wiec zaczęłam się rozglądać za środkami czystości wszelkie płyny,mydła,papier toaletowy wszystko to co potrzebne widziałam w sklepie https://www.higiena.net.pl/produkty/syst...owe,2,9699 ceny świetne i powiem mężowi że tutaj zrobimy zakupy. Może i komuś z was przyda się fajny sklep po co szukać.

 • Post: #13

  evka1

  Użytkownik

  ***


  Postów: 215

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Tutaj http://arpanel.pl jest producent płyt warstwowych . Ma świetne rozwiązania, jeśli chodzi o obiekty kubaturowe. Warto sobie zerknąć na ich stronę. Oferują również profesjonalne doradztwo, więc uważam, że naprawdę warto rozważyć tego typu rozwiązanie przy budowie hali.

 • Post: #14

  dana78

  Debiutant

  **


  Postów: 23

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Jak mowa o produkcji to może się tutaj przydać na pewno sprzęt jakiś z maszyn, może auto firmowe itp. Takie rzeczy możesz kupić na uakcjach poleasingowych na: https://aukcje.efl.com.pl , sprawdzają się bardzo dobrze pod wieloma względami.

 • Post: #15

  Magdalena Michalak

  Użytkownik

  ***


  Postów: 205

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2015

  Status: Offline


    0  

   

  W zasadzie założenie działalności, bez względu na branżę, jaką wybierzemy, zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Obecnie sporą popularnością cieszą się start-upy. Dlatego też na pewno warto poszerzać wiedzę na ich temat, czytając takie artykuły, jak chociażby ten http://chcenawczoraj.pl/post/5-najczests...py-upadaja na blogu Chcę na Wczoraj. Dotyczy on głównych przyczyn upadku start-upów, a z uwagi na fakt, iż strona ta jest prowadzona przez agencję Bloomnet, eksperta w takich dziedzinach jak: programowanie,grafika, czy też komunikacja w sieci, na pewno możemy być pewni wysokiej wartości merytorycznej, publikowanych tam tekstów.

 • Post: #16

  andrecourt

  Debiutant

  **


  Postów: 46

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2015

  Status: Offline


    0  

   

  Wszystko zależy co miałoby być wytworem produkcji i czy działalność firmy wiąże się z uzyskaniem wszelkiego typu pozwoleń/zezwoleń na emisje. Jeśli tak, to polecam najpierw zebrać informacje niezbędne dla prowadzenia działalności. Pomoc prawna takich kancelarii jak ta http://kancelaria-prawnicza-lodz.eu/ może się okazać nieoceniona

 • Post: #17
   

  Jacekk93

  Debiutant

  **


  Postów: 3

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Swoja działalność to już naprawdę duża odpowiedzialność. Trzeba zatrudnić księgową z czasem jakichś współpracowników i bardzo dobrze się znać na swojej pracy. Tylko w ten sposób możemy wybić się na rynku.


  Studiuję na WSE http://grafika.wse.krakow.pl/ moją pasją jest grafika komputerowa
 • Post: #18

  magda906

  Użytkownik

  ***


  Postów: 143

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2014

  Status: Offline


    0  

   

  Warto zadbać tez o środowisko naturalne, trzymać normy krajowe i unijne w tym zakresie a w rezultacie dbać o nasze otoczenie, zdrowie. Nadzór i usługi związane z tym tematem świadczy z sukcesami Seka https://www.seka.pl/oferta/ochrona-srodowiska/ - warto podpytać choćby o szkolenia.

 • Post: #19

  mokka12

  Debiutant

  **


  Postów: 11

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2017

  Status: Offline


    0  

   
  Smile 

  Dzisiaj mamy takie czasy, że założyć to nie problem, ale utrzymać się na rynku to dopiero problem i wyzwanie. My z mężem chcemy spróbować w tej branży http://mkf-ergis.eu/, ale na mniejszą skalę. Mamy już dość pracy na cudze konto, siedzimy w tej branży już trochę, więc czas rozwinąć skrzydła. Większość ludzi marzy o czymś swoim.Smile

 • Post: #20

  radek443

  Debiutant

  **


  Postów: 3

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2017

  Status: Offline


    0  

   

  w Polsce to jest wielkie ryzyko

  ____________________________
  skup nieruchomości za gotówkę


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS