Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
założenie firmy zajmującej się produkcją

Pustelnik74

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

A rozpatrzałeś może zatrudnienie zewnętrznej firmy, która miała by się zajmować outsourcingiem sił?? Ciekawy temat bo wiele źródeł mówi, że to oszczędność gotówki, a przez to zostawiasz ją w firmie, jest tego sporo chociażby http://blueidea.pl/pl.outscorcing_sil_sprzedazy.html. Co o tym myślicie? jak możecie to się wypowiedzcie w tym temacie Wink

Dzennika5

Debiutant

**

0  

Na taką firmę trzeba mieć kupe pieniędzy. Bez bogatego wspólnika lub też porządnego kredytu bardzo cieżko coś zdziałać, ale nie ma rzeczy niemożliwych Smile Ja raczej zajmuje się małym biznesem ale i tak wiem, bardzo jest cięcie kosztów gdzie się da. Ostatnio zmieniałam nawet operatora na T-mobile, bo mieli o wiele lepszą ofertę dla mnie http://biznes.t-mobile.pl/pl/centrum-danych-krakow

adrian098

Debiutant

**

0  

Na twoim miejscu w pierwszej kolejności postawiłbym na Outsourcing. Sprawny system informatyczny to podstawa. Może ci go zapewnić firma świadcząca usługi informatyczne z Wrocławia Zapewniają oprogramowanie ściśle dopasowane do profilu firmy i ewentualny serwis. Są dyspozycyjni 24h/dobę.

Agusiek55

Debiutant

**

0  

W takiej firmie na pewno przydadzą się rozwiązania jakie oferują eksperci od Sid Group są to nowoczesne oprogramowania dla firm, aplikacje i systemy biznesowe. Większe firmy obecnie bez takiego wsparnia nie mogą liczyć na efektywne i nastawione na duży zysk działanie.

Okularnica

Debiutant

**

0  

Co myślicie o panującym stereotypie, że to faceci bardziej nadają się do prowadzenia firmy i do ogólnie pojętego biznesu, często się spotykam z takimi opiniami, zaczęłam zgłębiać temat i znalazłam ciekawy wywiad http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/1...diPPs.dpbs odnośnie roli kobiet w biznesie. Bardzo merytorycznie i ciekawe odpowiada Pani menedżer. Pora zmienić myślenie, do boju dziewczyny!

Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2017 17:17 przez Okularnica.

Knotty

Użytkownik

0  

Ja tam uważam, że kobieta nawet lepiej sprawdza się w biznesie niż facet. Ale nasze społeczeństwo nadal jest trochę patriarchalne i dalej uważa mężczyznę za tego lepszego. Z resztą nawet kobiety w to wierzą. Oczywiście jest część kobiet, które chcą więcej, ale jednak większość nadal mimo jakieś aktywności zawodowej uważa, że dobrze by im było gdyby mogły zajmować się domem i dziećmi oraz wychodzić spotkać się ze znajomymi. Małpo jaka kobieta chce zakładać firmę. Choć mam koleżanka, która czytając jakieś rady na blogach typu http://www.uslugi-info.pl/prowadzenie-pizzerii/ założyła własne bistro z jedzeniem i trzeba przyznać nieźle jej idzie. W swojej pracy moją przełożoną jest kobieta i nie wyobrażam sobie lepszej szefowej niż ona. Oczywiście nie można popadać w obłęd tak jakby większość lekarzy by mówiła, że nie jest lekarzem, a lekarką. Co moim zdaniem nie brzmi. niektórych rzeczy nie da sfeminizować, ale też nie ma takiej potrzeby aby to robić.

emka03

Debiutant

**

0  

A jak wygląda promowanie waszej firmy? Stawiacie bardziej na ulotki i banery czy reklamę w sieci? Moim zdaniem ta internetowa jest skuteczniejsza. Jest wiele sposobów aby pozyskać większą liczbę klientów, między innymi pozycjonowanie czy kampanie adwords. Najlepiej zatrudnić do tego doświadczoną agencję seo, taką jak Fox Strategy. Mają na swoim koncie już wiele sukcesów firm.

Kamalea

Debiutant

**

0  

A co będziesz produkować? No bo jakieś opakowania wypadałoby mieć Smile Żeby sprzedac produkt trzeba go w czymś zaoferować klientowi. Zerknij sobie na oferte firmy JOPPOL http://joppol.pl/ . Wykonują przeróżne opakowania do większości produktów.

evka1

Użytkownik

0  

W przypadku każdej firmy i to niezależnie od branży warto inwestować w inteligentny obieg dokumentów. Dzięki temu można uniknąć wiele problemów. Koniecznie przeczytajcie sobie ten artykuł http://drukwfirmie.pl/4855-sendys-inteli...w-w-firmie . Moim zdaniem to super sprawa!

ksoltys

Debiutant

**

0  

Jak już jesteśmy przy biznesie to wybiera się ktoś z Was na Europejskie
    Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Program jest bardzo ciekawy, wiele
    można się nauczyć a wstęp darmowy?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS