Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
założenie firmy zajmującej się produkcją

damiantymko

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Pytanie czy w tych czasach warto zakładać taką firmę, gdzie nakłady są dość spore?

jjusti18

Debiutant

**

-1  

Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 już wkrótce się odbędzie... Już nie mogę się doczekać. Ktoś jedzie? Będzie nawet Prof. Witold Orłowski – Główny doradca ekonomiczny, PWC Polska Sp. z.o.o..

wellwo

Debiutant

**

0  

A co sądzicie o rejestracji spółki z oo. Czy według Was jest to warte zachodu? Ja się zastanawiam właśnie czy na przykład taka rejestracja spółki z oo krok po kroku byłaby ok. Co o tym sądzicie?

Najgorsze w rozmowach z kobietami jest to, że nie uznają żadnych racji oprócz własnych.

kopniak

Debiutant

**

0  

O, świetnie, dzięki wielkie Smile Mi się to z całą pewnością przyda Smile

Choć porzuciło mnie tylu ludzi,choć sam porzuciłem drugie tyle,chociaż zniszczyłem lub ograniczyłem tyle wzniosłych uczuć,wybitnych zdolności i marzeń, to jednak nie mogłem zostać kimś innym,niż byłem

tosiasamosia

Użytkownik

0  

jjusti a owszem byłam na Europejskim Forum Gospodarczym-Łózkie 2017. Prof. Witolda Orłowskiego nie poznałam ale za to rozmawiałam z Blikle i Partyką Smile

lobotomik55

Debiutant

**

0  

Super opcje dajecie !

Sosnowianka

Debiutant

**

0  

Jak masz kupę pieniędzy na inwestowanie, przetargi to czemu nie. Osobiście jednak wolę,takie rzeczy jak założenie salonu kosmetycznego, z usługami spa, nawet zdarzyło mi się oglądać tą stronę z wyposażeniem https://cosmed24.pl/katalog/140-meble-ko...rauliczne/ , jak kiedyś zrobię studia, to wtedy pójdę w tę stronę.

Мaly

Debiutant

**

0  

Przy naprawdę sporym kapitale i gdy ma się wiedzę o tym co się chce produkować można wchodzić. Założenie zakładu produkcyjnego nawet mało skomplikowanego to długi proces - potrzeba do tego wielu pracowników i całe zaplecze informatyczne, by nie mnożyć kosztów najlepiej w tej materii sprawdza się outsourcing np innbusiness.pl/program-do-prowadzenia-firmy/ dzięki temu na starcie będziesz miał wszystko poukładane i porządek. To ważne by na początku nie popełniać błędów i być efektywnym.

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Prowadząc taką, jak i w sumie każdą inną firmę, warto w niej stosować nowoczesne rozwiązania i systemy, które usprawniają i przyspieszają pracę. Co powiecie na przykład na system workflow DMS, o którym możecie przeczytać na http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-d...system-DMS? Jest to system, który pozwala w wygodny, elektroniczny sposób zarządzać wszelkimi dokumentami w firmie. Warto według Was w coś takiego zainwestować?

luca185

Użytkownik

0  

Produkcja to poważna sprawa jako nowa działalność. Markę nową wprowadzić na rynek nie jest łatwo. Warto pomyśleć o tym czy jest to dobry pomysł. Warto tutaj pomyśleć o jakimś dofinansowaniu https://faktura.pl/finansowanie-dla-firm . Mają tam wiele ciekawych propozycji.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS