Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP
 • Post: #91

  jurko

  Debiutant

  **


  Postów: 19

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2020

  Status: Offline


    0  

   

  A może ktoś z was podczas studiów lub już jako prowadzący zajęcia używał CloudA system do zarządzania uczelniami? W dobie koronawirusa i studiów online szukam jakiegoś sprawdzonego rozwiązania, które pozwoli na stały kontakt z wszystkimi organami zarządzania uczelni.

 • Post: #92

  DanielaMT77

  Użytkownik

  ***


  Postów: 82

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Wsparcie IT w większych firmach jest jak najbardziej wskazane, trzeba takimi rzeczami się zainteresować oczywiście. Sprawdźcie sobie tak może również i ofertę na malowarki do pasów, te przydadzą się w halach, magazynach to wyznaczenia linii na posadzce.

 • Post: #93

  jamajkaa

  Użytkownik

  ***


  Postów: 110

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Warto inwestować w nowoczesne rozwiązania, korzystać z programów, które są w stanie przyspieszyć pracę i sprawić, ze stanie się ona bardziej efektywna. Tu warto zwrócić szczególną uwagę na ofertę firmy https://www.ccontrols.net/pl/produkty/op...-designer/. Oprogramowanie Altium Designer cieszy się ogromną popularnością i zdobywa coraz to szersze grono zadowolonych odbiorców.

 • Post: #94

  jjusti188

  crazy89

  ****


  Postów: 290

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  A czy ktoś z was może kojarzy firmę http://ejko.com.pl/ ? Pytam ponieważ dowiedziałam się, że ofertuje kompleksowe usługi w zakresie logistyki, transportu czy magazynowania. Więc takie działania, jak tworzenie zestawów towarowych dla sieci handlowych standy, displaye, ekspozytory, boxy - nie jest dla nich problemem.

 • Post: #95

  andata

  Debiutant

  **


  Postów: 37

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Zarządzanie przedsiębiorstwem to ogrom pracy i duża odpowiedzialność. Zawsze jest co robić tak naprawdę i trzeba być na bieżąco ze wszystkim. Jedna z kluczowych kwestii to płatności, a z tym bywa różnie jeśli chodzi o kontrahentów. Postanowiłam sama się przekonać czy system https://monpay.pl/ faktycznie poprawia spływanie należności w terminie jak słyszałam. Wdrożenie, przeszkolenie to już wszystko firma, szczerze to ja niewiele muszę robić. Za to mam automatyczną możliwość monitorowania płatności oraz powiadamiania klientów. Mam też dostęp do informacji o klientach, system jest połączony z Biurem Informacji Gospodarczej KIDT. Warto wiedzieć z kim się współpracuje.

 • Post: #96

  Mateo 77

  Użytkownik

  ***


  Postów: 124

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Ale chyba już dzisiaj nikt nie dyskutuje na temat skuteczności czy zapotrzebowania na takie oprogramowanie. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście w pierwszej kolejności zajrzeli do https://icon24.pl/co-to-jest-system-erp/ i sprawdzili, które konkretnie systemy klasy erp mogą okazać się najkorzystniejsze dla Waszej firmy. To bardzo ważna kwestia, dlatego też powinniście przeanalizować sytuację Waszego przedsiębiorstwa i samodzielnie zdecydować, co konkretnie mogłoby przyczynić się do Waszego rozwoju.

 • Post: #97

  kopta

  Użytkownik

  ***


  Postów: 121

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2017

  Status: Offline


    0  

   

  My pracujemy nadal na Berberis i to zdecydowanie działa. Nie mamy żadnych problemów, wiemy, na co zwrócić uwagę, widzimy korzyści. Takie rozwiązania należy dopasowywać, biorąc pod uwagę funkcje. Czyli płacisz za takie rozwiązania, z których faktycznie skorzystasz.

 • Post: #98

  jjusti18

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 317

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Zarządzanie firmą nie jest proste o wiele aspektów trzeba zadbać. Jedno co jest ważne to na pewno zarządzanie danymi. Warto więc sprawdzić sobie na czym polega chmura prywatna a publiczna - czym się różnią te dwa systemy?


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS