Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP
 • Post: #71

  MartaOl

  Użytkownik

  ***


  Postów: 81

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Systemy ERP takie jak https://www.connecto.pl/co-zyskamy-wybie...o-placowy/ dają firmie wiele korzyści. Przede wszystkim ich główną funkcją jest efektowne wspieranie zarządzania poszczególnymi działami przedsiębiorstwa. Takie rozwiązania pozwalają ponadto w pełni zautomatyzować pracę w firmie, co znacznie zmniejsza ryzyko popełnienia błędu przez człowieka. Dzięki temu przedsiębiorstwo może stać się bardziej wydajne i konkurencyjne na rynku.

 • Post: #72
   

  duane64

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Po jakim czasie widać korzyści z wdrożenia?

 • Post: #73

  AnnaMarie711

  Użytkownik

  ***


  Postów: 97

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Systemy ERP bardzo fajnie się sprawdzają do wielu zadań w firmach, można je elastycznie dopasować do swoich wymagań, Zerknijcie sobie tu może na stronkę http://retcon.pl Jeżeli interesują was rozwiązania biznesowe to powinniście zapoznać się z ich ofertą.

 • Post: #74

  Maxmichal

  Debiutant

  **


  Postów: 37

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Jeśli zatrudniamy pracowników to przestrzeganie przepisów BHP jest absolutną koniecznością. Przy zatrudnianiu ludi, bierzemy za nich odpowiedzialność . Ja informacje o sprzęcie ochronnym esd wziąłem z internetu. Warto znać takie rzeczy jak opakowania esd.

 • Post: #75

  Blazej86

  Debiutant

  **


  Postów: 5

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Prowadząc własny biznes musimy być na bieżąco w kwestii rozwiązań technologicznych dla naszych głównych problemów. Jednym z takich jest ewidencja czasu pracy naszych ludzi. Nawet w przypadku kilku osobowej grupy jest to dość uciążliwe ze względu na to, że musimy brać pod uwagę kodeks pracy. Pomyłka może nas sporo kosztować dlatego też pewniejszym będzie skorzystanie z jakiegoś gotowego systemu. Na rynku znajdziemy takie rozwiązania jak - https://www.grafikoptymalny.pl/ pozwalające na zautomatyzowanie tego skomplikowanego procesu. Zawsze możemy skorzystać z darmowego miesiąca by przetestować to praktycznie. Warto zastanowić się wtedy w jak dużym stopniu pozwoli to na zmniejszenie naszych kosztów stałych.

 • Post: #76

  druu

  Debiutant

  **


  Postów: 14

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2020

  Status: Offline


    0  

   

  A czy ktoś z Was korzysta z Lansweepera? Znalazłem w dobrej cenie w sklepie https://www.vebo.pl/lansweeper i zastanawiam się czy wykupić licencję. Program ten pozwala na inwentaryzację sprzętu, generowanie szczegółowych raportów, a w wersji professional może obsługiwać nawet do 1000 urządzeń. Oprócz tego sprawdza też które programy mają aktualne licencje, albo które w ogóle jej nie posiadają. Polecacie czy odradzacie?

 • Post: #77

  marianoitaliano

  Debiutant

  **


  Postów: 28

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2020

  Status: Offline


    0  

   

  jeżeli chcesz sprawnie zarządzać swoim przedsiębiorstwem i potrzeba Ci logistyka w eccomerce czy magazyn w obrębie Warszawy to sprawdzona firma w linkuSmile wystarczy zadzwonić

 • Post: #78

  kopta

  Użytkownik

  ***


  Postów: 106

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Berberis - przy ovecnej skali prowadzenia działalności nawet nie wyobrażam sobie działania na innych zasadach. Powiedzmy sobie szczerze - prostymi krokami da się wyciągnąć rekordowe wyniki, ale na pewno nie da się tego zrobić od razu, bo niby jak?

 • Post: #79

  _TADEK_

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2020

  Status: Offline


    0  

   

  No takie zarządzanie na pewno nie jest proste i coś o tym wiem. Obecnie jestem szefem pewnego magazynu i mieliśmy duże problemy logistyczne. W końcu zdecydowałem się skorzystać z etykiet samoprzylepnych z https://www.hit-kody.com.pl/pl/hkk-print/, które sprawdzają się naprawdę bardzo dobrze Smile

 • Post: #80

  edwine933

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 358

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Ogólnie własny biznes to fajne rozwiązanie, ale nie jest to zabawa i aby firma się rozwijała należy korzystać z jak najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Na stronie https://szydlowiecki.eu/crm-w-omnichanne...-wiedziec/ doczytacie informacje na temat oprogramowań dedykowanych dla przedsiębiorstw


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS