Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Zdrowe jedzenie

piotr443

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Dla mnie zdrowe jedzenie jest bardzo ważne. Dlatego od kilku lat jem tylko zdrowo.

KarolKnol

Debiutant

**

0  

Każdy z nas ma trochę inne podejście do stylu życia jaki prowadzi. Wnioski zazwyczaj zaczynamy wyciągać gdy już jest za późno. Mogą to być różne sytuacje, przykładowo jakaś choroba lub zbyt dużo zbędnych kilogramów. W dzisiejszych czasach trzeba przede wszystkim uprawiać jakąś aktywność fizyczną przy zdrowym trybie odżywiania. Pierwszym krokiem do zmiany naszych nawyków może być czytanie etykiet najczęściej wybieranych produktów spożywczych. Dopiero uświadomienie sobie ile w nich jest chemicznych dodatków da nam do myślania. Nie zawsze oczywiście będziemy w stanie znaleźć lokalnie naturalne produkty wysokiej jakości ale przecież od czego jest internet Smile Moja znajoma jakiś czas temu kupowała żurawina słodzona sokiem jabłkowym ponieważ skończyła na dobra ze słodzonymi napojami. Znalazła je w sklepie DelikatesyZdrowo - https://www.delikatesyzdrowo.pl/product-...KOWYM.html gdzie jest także o wiele większy asortyment w pełni naturalnych produktów. Zawsze możemy poszukać przepisów z ich wykorzystaniem gdy nie mamy sprawdzonych pomysłów na obiad czy deser.

wegom

Użytkownik

0  

Ja przerzuciłam się na zakupy online./ Centra handlowe pozamykane więc musiałam znaleźć jakieś inne wyjście byt móc zamawiać swoje ulubione produkty. Tak o to znalazłam stronę https://www.bee.pl/9166-krem-kokosowy którą szczerze polecam

fabian33321

Debiutant

**

0  

Ja zawsze jem bardzo zdrowo bo dla mnie to jest bardzo ważne. Jakbym zdrowo nie jadł to było by bardzo źle.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS