Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

A na czym ta pomoc polega?

zara

Użytkownik

0  

Ja robię badania przynajmniej raz w roku i to wszystkie bez wyjątku, nawet cytologię bo już kiedyś miałam hpv a wiem że ten wirus powoduje raka szyjki macicy, raz się go pozbyłam dzięki papilocare https://www.gedeonrichter.pl/produkt/papilocare/ ale wiem doskonale że bardzo łatwo się nim zarazić

dumik

Debiutant

**

0  

Ja też staram się mocno dbać o swoje zdrowie. Zdrowo się odżywiam, chodzę na siłownię, raz do roku wykonuję badania tak profilaktycznie. Jednak patrząc na moją babcię wiem, że z czasem zdrowia mimo wszystko ma się coraz mniej. Moja babcia w ostatnich miesiącach bardzo podupadła na zdrowiu. Zacząłem nawet czytać trochę na ten temat. Na stronie https://wykwalifikowanaopiekunka.pl/opie...-owsianke/ . Bardzo ciekawe informacje na temat diety seniora. Z pewnością na co dzień będę wykorzystywać te informacje.

lodygovskaa4

Debiutant

**

0  

Zdrowie to najważniejsze co mamy. Ja staram się regularnie chodzić do lekarzy, robię badania kontrolne, staram się też zdrowo odżywiać, nie palę papierosów. Myślę, że tyle to najwięcej ile mogę zrobić.

mpire

Zaawansowany Użytkownik

0  

Szczególnie ważne jest dbanie o zdrowie najmłodszych. W tym celu warto jest wykupić pakiet ze strony: https://cmp.med.pl/oferta/oferta-aboname...la-dzieci/ daje on gwarancję stałych cen, konsultacje pediatryczne i wiele innych. Polecam

arpol

Debiutant

**

0  

Ja mam bardzo dużo pieprzyków na różnych częściach ciała...Nigdy ich jeszcze nie badałem, a wiem,że powinien to zrobić już dawno. Umówiłem się już na pierwsze w swoim życiu badanie znamion w tej klinice w Krakowie

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

W utrzymaniu zdrowia i niwelowaniu choćby bólu kręgosłupa i innych partii ciała, przydatne może być stosowanie piłek rehabilitacyjnych, zobacz tu jakie ich rodzaje się wyróżnia i w czym konkretnie mogą one pomóc.

fitnesiarka91

Debiutant

**

0  

mi się zdrowie poprawiło od czasu jak zmieniłam dietę Smile
    co prawda jestem wygodna, ale zdecydowałam się na dieta pudełkowa Wrocław i jak narazie jestem zadowolona Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS