Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

evka1

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Prawda jest taka, że najlepiej udać się do miejsca, w którym jeszcze nie byliśmy. Beskidy są ciekawe. Jest tam świetny hotel z basenem beskidy. Można tam wypocząć ze znajomymi. Jest tam wiele atrakcji, nawet gdy pogodna nie dopisuje.

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Ja zamierzam pojechać na kilka dni do Szczecina, tam jeszcze nie byłam. Koleżanka która była w delegacji w tym mieście miała okazję pozwiedzać i wróciła zadowolona. Trochę już szukam informacji w necie co warto zobaczyć http://www.snikersik.pl/zwiedzanie-szcze...obojetnie/ bo chciała bym już zaplanować czas na zwiedzanie.

maddok

Debiutant

**

0  

ja polecam zwiedzic wszystkei kluby nocne !!!

Bamm-Bamm Rubble

Debiutant

**

0  

Jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny, to każdy ma inne predyspozycje i trzeba wybrać takie miejsce w którym czuje się ktoś dobrze. Z różnych miejsc na świecie najbardziej podoba mi się Kraków, nigdzie nie ma takiego klimatu. No może jeszcze Wiedeń. Do naszego kochanego miasta Kraka podobna jest też bardzo Florencja, zwłaszcza ze swoimi uliczkami. Jakby ktoś sobie chciał pozwiedzać przez weekend z przewodnikiem, to godna polecenia jest p. Aneta Dziedzic-Lis. Najlepiej wybrać się grupą, bo możemy liczyć na tańsze bilety, a poza tym w grupie raźniej. Wieczorem można się dobrze też zbawić w różnych ciekawych knajpach. Noclegi najtańsze są w hostelach. A, dla grup uczniowskich, można poszukać w bursach szkolnych itp. ale nie jestem na bieżąco (: Może p. przewodnik coś doradzi. Tutaj jest przydatna strona – http://www.krakow-przewodnicy.pl/. Wink

Agusiek55

Debiutant

**

0  

Ja to kocham polskie miasta nie wiem jak wy. Nie musicie wcale mega daleko jechać żeby zwiedzić przepiękne miejsca Smile Ja ostatnio byłam we Wrocławiu i żałuje, że to były tylko 3 dni. Jest tam cała masa fajnych miejsc, a dookoła miasta jeszcze więcej. Byliśmy z chłopakiem w Sky Tower gdzie jedliśmy najlepsze burgery we Wrocławiu był to chyba najlepszy element naszej wycieczki Big Grin

Patron

Użytkownik

0  

Burgery są raczej średnio zdrowe. Ja radziłbym zwracać na to uwagę w przyszłości. Wink

http://eurotexpoland.pl/ - najlepsze rozwiązania w dziedzinie taśm transportujących i pasów napędowych!

MrEwelinka

Debiutant

**

0  

Ja planuję w tym roku zrobić sobie objazdówkę po mniejszych polskich miastach. Musze wykorzystać to, ze mam jeszcze legitymacje studencką Big Grin Poza tym stwierdziłam, że nie widziałam wielu miejsc w Polsce,a warto byłoby poznać trochę nasz ojczysty kraj. Mam już zaplanowane kilka weekendowych wypadów.

tatanka

Użytkownik

0  

Ja również planuję wiosną takie objazdowe wycieczki, planuje wypożyczyć w tym celu samochód, berdzie to opłacalne, bo chce pojechać z przyjaciółmi.
    Teraz szukam pomysłów na to, gdzie się wybrać, ciekawe propozycje znalazłam na tej stronie: http://szerokiej-drogi.pl/category/ksiega-inspiracji/

sedesko

Debiutant

**

0  

mnie sie wydaje ze to dobry wybor !

menin

Debiutant

**

0  

Ja wszystkim polecam Grecję! Tańsza niż inne śródziemnomorskie opcje. Chętnych zapraszam do siebie - http://wyspakorfu.pl

Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2018 22:48 przez menin.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS